U 14 - SK KLADNO - SK PETŘÍN 2:0 (0:0)

Porážka s vedoucím týmem soutěže.

Dle postavení v tabulce byl favorit utkání celkem jasný, ale my jsme chtěli navázat na domácí výkon s tímto soupeřem a opět sehrát rovnocennou partii. To se nám povedlo jenom v první pětařicetiminutovce a bohužel nezvládnutý druhý poločas nás nakonec stál nějaký ten bod. Zatímco v úvodu soutěže jsme častokrát hráli lépe v druhé půli, tak poslední dva zápasy máme opačný problém. Výborná  první půle a bída s nouzí v půli druhé! Výsledek sice není nijak hrozivý, ale vzhledem k tomu jak jsme hráli v prvním poločase to je prostě málo! Na velké šance to v první půli skončilo 1:1, ale o něco málo lepším týmem jsme byli my. Domácí předváděli jednoduchý silový fotbal a v obrané fázi si častokrát pomáhali dlouhými odkopy zatímco my jsme se i složité situace snažili řešit fotbalově, kombinačně a zkrátka jsme to byli my kdo častěji držel míč na kopačkách. Jediná naše vážnější šance přišla po centru z pravé strany od Adama Majera, do které se volejem uvnitř pokutového území položil Marek Jandoš, avšak domácí gólman jeho střelu vyrazil. Na druhé straně nás po jednom rychlém brejku zachránilo břevno a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu. Druhá půle se nám však vůbec nepovedla. Domácí přidali na důrazu i agresivitě a na hřišti už bylo jenom jedno mužstvo. Brzo po přestávce jsme během dvou minut inkasovali dva slepené góly a domácí už nás k ničemu nepustili. Už po prvním gólu bylo vidět, že kluci mají hlavy dole místo toho, aby je to nakoplo, zdravě naštvalo a chtěli se poprat o výsledek. A po druhém gólu už ty hlavy ani neměli. Naprosto odevzdaný výkon v porovnání s prvním poločasem. Souvisle jsme si nedokázali dát tři přihrávky po sobě a co se týká bojovnosti, nasazení a pohybu bez míče to bylo víc než špatné. Pozitivum na tom je, že i s týmem jako je Kladno ( ještě na podzim neprohrálo ) dokážeme sehrát vyrovnaný poločas a teď je jenom na nás jestli dokážeme udržet nasazenou laťku po celý zápas. Takže za první poločas mají kluci palec nahoře, za druhý dva palce dole!

Sestava: Kunesch - Tříska (40' Valenta ), Cvach, Preisler, Havelka - Rada ( 53' Janák) , Majer, Agapkin, Blahník ( 53' Polášek), Jandík - Jandoš