U 14 - KARLOVY VARY - SK PETŘÍN 0:3 (0:1)

POKRAČOVÁNÍ DVOU SÉRIÍ!

Tak jsme s Varama splnili povinnost papírového favorita a zase vyhráli  "vo tři". Po předchozích výhrách 4:1 a 5:2 to tentokrát bylo s nulou vzadu a tím pádem se naše šňůra bez inkasované branky natáhla už na číslo ČTYŘI a vítězná série dokonce na číslo ŠEST. K tomu musím všem klukům poblahopřát a smeknout pomyslný klobouček, ale zároveň je i upozornit, že k dalším zápasům je třeba přistoupit s pokorou a se stejným nasazením jako doposud, aby jsme se na té "hrušce" udrželi až do konce. Varováním nám budiž první poločas, který byl z naší strany takový jalový. Sice jsme ho vyhráli, ale domácí byli bojovnější, důraznější a rozhodně pohyblivější. Nám se naopak nechtělo moc běhat a zaplaťpánbůh, že toho domácí nevyužili, protože nějaké náznaky, které ale nedotáhli, tam rozhodně měli. O rozdílovou branku se pak postaral Lukáš Maxa. Na půlce se dostal k odraženému míči a domácí obrana před ním tak dlouho couvala, až je za to potrestal přízemní střelou z poza vápna, která skončila přesně u levé tyče, 0:1. Hra se v první půli odehrávala převážně mezi oběma pokutovými územími a z naší strany bez vyložených šancí. Za zmínku tak stojí alespoň centr Ondry Oravce z levé strany,který domácí obránce usměrnil na břevno. Druhá půle už byla z naší strany o hodně živější. Připravili jsme si hodně střeleckých pozic a šancí, ze kterých jsme dvě proměnili a je jenom škoda, že jich v bráně neskončilo víc. Nejprve si centr Ondry Oravce našel na vápně zcela osamoceného Martina Jandíka, který měl dostatek času si balon připravit a pak jej poslat pod víko, 0:2. A když o deset minut později přidal třetí branku Adam Majer, bylo rozhodnuto! Ten využil chybné rozehrávky obránce a v sólovém nájezdu na vyběhnuvšího gólmana s přehledem zakončil, 0:3. V závěru zápasu pak ještě trefil z dálky Pepík Cvach břevno a mohlo se jít slavit.

Sestava: Pejřimovský - Oravec, Preisler, Rada, Havelka - Lacyk (36' Hendrych), Cvach, Maxa (55' Janák), Jandík - Majer, Tříska(40' Jandoš)

Branky (asistence): Maxa, Jandík (Oravec), Majer