U 13 - SK ZČE - TÁBORSKO 2:8 (1:2)

Ani druhý zápas nám výsledkově nevyšel, ale herně už to bylo úplně o něčem jiném než v Písku, kde jsme prohráli se stejným výsledkem. Tentokrát jsme si vypracovali víc brankových příležitostí než soupeř, ale bohužel rozdíl ve výkonu gólmanů byl obrovský, protože minimálně pět gólů v naší síti jde čistě na vrub gólmana. I to se ale ve fotbale stává a já doufám, že takové kiksy a minely už jsme si vybrali na dlouhou dobu dopředu! Post brankáře je pro každý tým klíčový, protože jeho chyby jsou vždycky vidět víc, než to, že jsme několikrát netrefili už poloprázdnou branku a dokonce jsme v první půli neproměnili ani penaltu, kterou za stavu 0:0 zahrával Daniel Stránský a ani nadvakrát nedokázal překonat brankářku soupeře! Možná by se zápas vyvíjel jinak. Takhle se lacino dostal do dvoubrankového vedení  soupeř a my jsme opět dotahovali. Těsně před poločasovou přestávkou snížil krásným volejem Milan Krůta a opět jsme byli zpátky ve hře. A když jsme na začátku druhé půle vyrovnali Danielem Stránským a měli další šance, vypadalo to, že je jen otázkou času, kdy skóre úplně otočíme. V téhle fázi jsme hráli výborně a soupeře jsme přehrávali a já byl přesvědčený, že tenhle zápas nemůžeme prohrát. Místo toho však přišli již zmíněné chyby, kdy v naší bráně skončilo úplně všechno a naopak my jsme neproměnili vůbec nic. Klukům v poli nelze upřít snahu, i bojovnost , ale přesto jsme zápas končili v křeči a s hlavama dole. Teď je třeba se z toho oklepat, připravit se na další zápas a jít do něj s čistou hlavou, protože fotbal hrát umíte. Jenom to prodat na hřišti.

Sestava: Kunesch - Bláha, Valenta, Cvach, Krůta, Jandoš, Preisler, Lacyk, Urbánek, Blahník, Stránský

Branky: Krůta, Stránský