U 13 - SK ZČE - PŘÍBRAM 2:5 (0:3)

Náš poslední podzimní zápas nám zejména v první půli vůbec nevyšel. Příbram byla důraznější v osobních soubojích, rychlejší v práci s míčem a pohyblivější. My jsme byli všude o krok pozadu a když k tomu připočtu megahrubku gólmana při druhé brance, tak poločas 0:3 odpovídal dění na hřišti. Ale i s takovým výsledkem se pořád ještě dá něco dělat, takže po poločasové "bouřce" se kluci herně zvedli a jejich výkon šel jako již tradičně v druhé půli nahoru. A nebýt rozhodčího, tak jsme druhý poločas i vyhráli a zápas by se ještě pořádně zdramatizoval. Na začátku druhé půle nám sice soupeř ještě odskočil na 0:4, ale pak už si troufám říct, že jsme byli o něco lepší my. Z levé strany poslal Valenta výborný centr do vápna na Jandoše, jehož hlavičku gólman jenom vyrazil a dobíhající Daniel Preisler už jen uklidil míč do brány a bylo to 1:4. V téhle fázi zápasu jsme si vytvářeli tlak i šance, ale bohužel žádnou z nich jsme nedotáhli až ke gólu i když zejména Jandoš měl k tomu dvakrát hodně blízko. Naopak Příbram nám opět odskočila, ale tentokráte hlavně vinnou rozhodčího!! Ten pustil ve vápně jasný faul zezadu, po kterém hostující útočník odebral již ležícímu obránci balon a pohodlně zakončil. Nebýt tohohle momentu, mohla mít vzápětí krásná branka Dominika Třísky ještě větší význam. Na naší půlce si došel pro balón od gólmana a sólem přes čtyři hostující hráče a přesnou střelou k tyči upravil na 2:5. Kluci se nevzdávali a bojovali až do konce, ale když nám rozhodčí neuznal regulérní gól pro ofsajd, který viděl jenom on, bylo jasné, že s výsledkem už moc nepohneme. V závěru mohl výsledek ještě kosmeticky upravit Jandoš, ale z přímého kopu trefil jenom tyč. Přesto musím kluky hlavně za druhý poločas pochválit a hlavně si přeju, aby stejné výkony podávali hned od první minuty každého zápasu!!

Sestava: Kunesch, od 20.min Pejřimovský - Cvach, Tříska, Valenta, Preisler, Lacyk, Krůta, Jandoš, Urbánek, Blahník

Branky: Preisler, Tříska