U 13 - SK PETŘÍN - TEMPO PRAHA 0:4 (0:2)

Nepovedený zápas s nulovou produktivitou = zasloužená prohra.

Každá série jednou končí a ta naše bohužel po nevýrazném výkonu. Po předchozích výhrách s tímto soupeřem 3:2, 4:1 a 3:1 jsme si dělali zálusk na čtvrtý zářez jenže hosté nás dokonale vyškolili v disciplíně "dej gól a zabraň gólu" .Utkání, které bylo víceméně vyrovnané, totiž rozhodl větší důraz a nasazení před oběma brankami. Soupeř prostě chtěl vyhrát víc než my!!! A tomu také odpovídal právě ten větší důraz v pokutových územích a chuť dotlačit balón do brány. Nějaké šance jsme sice také měli, ale hosté velmi dobře a obětavě bránili a pak buď čaroval hostující gólman, nebo naše střely končili vedle. Naopak na druhé straně jsme se v soubojích jeden na jednoho zbytečně nechávali přetlačit a to rozhodovalo. Avšak poločasový stav 0:2 ještě nevypadal beznadějně. Hra v druhé půli byla opět naprosto vyrovnaná a když si pro penaltu došel Honza Kunesch, svitla nám naděje na kontaktní gól. K naší smůle ji bohužel sám jmenovaný neproměnil a když o chvíli později hosté z brejku odskočili na tříbrankový rozdíl, bylo vymalováno. Přes veškerou snahu se nám nepodařilo dát ani jednu branku a v závěru jsme po dalším brejku inkasovali ještě jednou. Vzhledem k celému průběhu zápasu je ale výsledek až příliš krutý. Když to shrnu, tak fotbalově to nebylo zas tak špatné, ale co se týká bojovnosti a nasazení v osobních soubojích, tak tam nás Tempo přejelo na celé čáře! Nejlepšími hráči na naší straně byli Dominik Tříska a Milan Krůta.

Sestava: Pejřimovský - Tříska, Cvach, Lacyk, Myslík, Krůta, Stránský, Jandoš, Preisler, Bláha, Kunesch