U 13 - SK PETŘÍN - SENCO DOUBRAVKA 5:0

Přípravný zápas na celé hřiště.

Původně se odveta za minulý týden měla konat opět na dvou hřištích 7+1, ale jelikož jsme my i Senco měli několik hráčů zraněných, nebo nemocných a dva týmy by jsme nepostavili,  tak jsme toho využili k sehrání přípravného zápasu na celé hřiště. Pro kluky to byla příležitost si trochu osahat přechod na velké hřiště i s ohledem na jarní část sezony, kdy budeme absolvovat 10 zápasů v Městském přeboru starších žáků a hlavně na sezónu příští, kdy od léta už se přesuneme do kategorie starších žáků a tím pádem na celé hřiště. Zápas jsme s trenérem hostů rozdělili na hokejové třetiny, aby byl větší prostor na odpočinek i možnost hráčům předávat další pokyny do hry a bylo se rozhodně na co koukat. Po počátečním rozkoukávání se týmy rozjeli na plné obrátky a dramatické situace se odehrávali před oběma brankami. O něco produktivnější jsme sice byli my, ale i přes celkem jednoznačný výsledek byl zápas víceméně vyrovnaný. Jednotlivé třetiny jsme vyhráli 2:0, 1:0 a 2:0. kdy jak Kunesch, tak Pejřimovský v brance dokázali udržet čisté konto i když i hosté měli několik dobrých šancí ke skórování. Z tohohle pohledu se nula vzadu počítá a s pěti brankami můžeme být také spokojeni.

Sestava: Kunesch, Pejřimovský - Cvach, Tříska, Bláha, Polášek - Lacyk, Krůta, Preisler, Lukáš - Jandoš, Myslík - Ott, Janák

Branky: Jandoš 2x, Krůta, Preisler, Kunesch