U 13 - SK PETŘÍN - POVLTAVSKÁ FA 3:1 (1:1)

V utkání jsme byli možná mírnými favority, ale o to jsou tyhle zápasy těžší. A průběh zápasu to jenom potvrdil. Soupeř dobře bránil a my jsme se dlouho nemohli gólově prosadit i když šance jsme si vytvářeli. A když už po přihrávce Daniela Stránského otevřel skóre Marek Jandoš inkasovali jsme vzápětí i my. Soupeř se prosadil po trestném kopu a následnou střelou ze skrumáže v pokutovém území. Kromě této příležitosti neměli hosté prakticky nic, ale přesto jim to stačilo na poločasovou remízu 1:1. My jsme bohužel své příležitosti neproměnili i když jsme byli lepším týmem. Zejména šance Milana Krůty, nebo průnik Pepíka Cvacha téměř přes celé hřiště volal po gólu. Druhý poločas měl stejný obrázek. Dobře jsme kombinovali, tlačili jsme se do zakončení, hodně jsme i stříleli, ale hosté odolávali našemu tlaku svojí bojovností. S postupem času to vypadalo, že rozhodne jediný gól a kdo ho dá bude na koni. To se nakonec povedlo nám. Čekání na gól ukončil osm minut před koncem opět Marek Jandoš, který po přihrávce Milana Krůty nejprve trefil břevno a poté odražený míč dopravil do sítě. V samém závěru ještě přidal gólovou pojistku Daniel Preisler po přihrávce Milana Krůty a mohli jsme jít slavit :-) Rokycanští vyhráli 5:4 a tak jsme si po celkovém součtu 8:5 připsali další tři body do tabulky a přeskočili v ní Tempo Praha. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni hráči, ale nad ostatními přeci jen malinko čněla středová osa týmu Pepík Cvach, Milan Krůta a Marek Jandoš.

Sestava: Pejřimovský, Kunesch - Valenta, Cvach, Bláha, Tříska, Stránský, Krůta, Preisler, Jandoš, Blahník, Lacyk

Branky: Jandoš 2x, Preisler