U 13 - LETNÁ - SK PETŘÍN 0:2 (0:0)

Přes lehké zmatky před začátkem utkání, ohledně místa jeho konání, jsme zápas nakonec zvládli na výbornou! I když tentokrát nebyl takový prostor na předzápasové rozcvičení tak kluci se s tím vypořádali na jedničku a předváděli, alespoň z mého pohledu, líbivý fotbal. V první půli to ještě bylo vyrovnané utkání, ale v té druhé už jsme byli jednoznačně lepším týmem. Kromě dvou branek jsme měli ještě několik dalších velmi dobrých příležitostí skórovat zatímco domácí kromě jedné nebezpečné střely z hranice pokutového území, jednoho trestného kopu a samostatného nájezdu v poslední minutě zápasu neměli vůbec nic. První náš gól padl po ose Jandoš-Stránský-Kunesch, kdy se posledně jmenovaný ocitl osamocený na malém vápně a neměl už problém zakončit do odkryté části branky. Poté jsme v další části hry zasypali domácího brankáře sprškou střel, ve které se postupně vystřídali snad všichni naši hráči na hřišti,  ale druhý gól jsme nemohli dlouho přidat. Daniel Stránský dokonce po rozehraném nepřímém volném kopu orazítkoval břevno a až chvíli na to, po průniku do pokutového území z levé strany, s lehkou tečí domácího obránce už dopravil konečně míč do sítě. Zasloužené vedení 2:0 jsme mohli ještě několikrát pojistit, ale bohužel další gól už jsme nepřidali. V již zmiňované poslední minutě pak předvedl brankář Martin Pejřimovský skvělou reakci, kdy zneškodnil samostatný nájezd domácího útočníka, a udržel čisté konto. Takže gratuluju k první nule v této soutěži a zároveň všem hráčům k výbornému výkonu! Nejlepšími hráči tohoto zápasu se stali Daniel Stránský a Dominik Tříska. Jen tak dál!!  Nicméně i když soupeř byl výrazně starší, vyšší a těžší, tak bych tento výsledek nijak nepřeceňoval. V neděli nás čeká Viktorka a to určitě bude úplně jiná jízda!

Sestava: Pejřimovský - Valenta, Cvach, Tříska, Janák, Bláha, Lacyk, Krůta, Preisler, Stránský, Jandoš, Kunesch, Ott

Branky: Kunesch, Stránský