U 12,13 - 4.místo v poháru Hejtmana

Semifinálová prohra po penaltách s Viktorkou a těsná prohra 2:3 s Rokycany v boji o třetí místo

Ačkoliv jsme obsadili  "až" 4.místo, tak  s výkonem kluků můžeme být víceméně spokojení. Semifinálová prohra po penaltovém rozstřelu byla loterií a při nás bohužel nestálo potřebné štěstí. V zápase jsme brzy prohrávali po standartní situaci, kdy se Viktoriáni po rohu prosadili hlavou, ale jinak se hra odvíjela bez výraznějších šancí. V druhém poločasu už jsme byli daleko odvážnější směrem dopředu a 5 minut před koncem se po samostatném nájezdu a kličce gólmanovi trefil Marek Jandoš a vyrovnal na 1:1. V poslední minutě ještě trefil Honza Valenta z přímého kopu břevno a jelikož dorážku se nám nepodařilo dostat do branky, šlo se na penalty. V těch byla Viktorka úspěšnější. Proměnila první dvě zatímco my nikoliv. Kluci (Stránský, Veselý) se sice snažili střely umístit, ale chyběla tomu razance a tak už po dvou sériích bylo rozhodnuto. Z druhého semifinále taktéž po penaltách postoupili do finále Klatovy.

V boji o třetí místo jsme nastoupili proti Rokycanům a bylo se na co koukat. Jako již tradičně jsme dostali první gól my po brejku soupeře, ale do poločasu stihl ještě vyrovnat Bruno Brejcha taktéž po rychlém protiútoku. V pohledném utkání se střídali šance na obou stranách, ale zatímco Rokycany dvě z nich využili a odskočili nám na 1:3, tak my už jsme jen dokázali snížit povedenou trefou Dana Preislera na konečných 2:3. Přesto musím všechny kluky pochválit, protože se o výsledek rvali až do posledních vteřin a celkově rozhodně nezklamali!

Jenom doplním výsledek finále Klatovy - Viktorka 1:0.

Sestava: první zápas chytal Zíma, druhý Kunesch - Valenta, Veselý, Tříska, Milota, Krůta, Preisler, Urbánek, Vodrážka, Jandoš, Kajer, Talůžek, Brejcha, Stránský

Branky: Jandoš, Brejcha, Preisler