U 12 - VIKTORIA U10 - SK ZČE 1:4 (0:1)

MPMŽ - výhra,která nám zajistila účast v jarní finálové části

Z pohledu tabulky to byla důležitá výhra, která nám s předstihem zaručila umístění do čtvrtého místa a tím i boj o titul v jarní finálové skupině. Kromě první dvacetiminutovky, která nebyla podle mých představ a kterou jsme tak nějak prospali, podali kluci bojovný výkon s velkým nasazením a herní aktivitou. Přestože soupeř byl výrazně mladší než my, tak hra byla víceméně vyrovnaná s šancemi na obou stranách a my jsme o vítězství museli tvrdě bojovat. Viktoriáni nám nedarovali nic zadarmo a kluci museli makat nadoraz, aby uspěli! V téhle kategorii jsem dlouho neviděl tak výborný tým! O to víc těší, že jsme zápas zvládli nejenom výsledkově, ale na naše poměry i herně. Skóre zápasu otevřel v prvním poločase Milan Krůta střelou z vápna. V  druhé půli nejprve Matěj Janák překvapil domácího gólmana ranou z dálky a na 3:0 se zblízka prosadil svým důrazem Marek Jandoš. Poté domácí snížili na 1:3, ale poslední slovo jsme měli my, kdy po přímočaré akci Jandoše zakončoval do odkryté branky znovu Krůta. Celkově můžu kluky pochválit za předvedený výkon i když pořád je co zlepšovat. To jsme si ostatně řekli hned po zápase a já doufám, že se to v dalších kolech projeví.

Sestava: Pejřimovský - Vodrážka, Valenta, Bláha, Lacyk, Urbánek, Krůta, Blahník, Jandoš, Lukáš, Janák, Preisler, Myslík

Branky: Krůta 2x, Janák, Jandoš