U 12 - TEMPO PRAHA - SK ZČE 2:3 (0:2)

Třetí ligová výhra v řadě!!!

Po propadáku s Chrástem jsem měl obavy co to s týmem udělá, ale kluci mě přesvědčili, že fotbal hrát umí a zase se vrátili na vítěznou vlnu! Co mě však těší nejvíc je, že jsme zápas odehráli s velkým nasazením, důrazem, bojovností a hlavně v "tempu" !  A když porovnám náš loňský zápas se stejným soupeřem na E-ON Cupu, kde jsme prohráli o víc než 10branek, tak mám dobrý pocit z toho, kam jsme se za ten rok a půl posunuli a věřím, že jdeme správnou cestou!Tentokrát nemám až na pár maličkostí klukům nic moc co vytknout a do jednoho je musím pochválit jak k zápasu přistoupili!

Zejména první poločas byl v našem podání parádní! Domácí jsme téměř k ničemu nepustili, hráli jsme aktivně dopředu, dobře jsme presovali a nutili soupeře k chybám a sami jsme si připravovali šance pro zakončení. Jednu z nich proměnil ve vedoucí gól Marek Jandoš, který hned vzápětí adresoval přesnou přihrávku Lukáši Maxovi, který tváří v tvář brankáři nezaváhal a bylo to 0:2. Nadále jsme byli lepším týmem, ale další branky jsme bohužel nepřidali. Obranu spolehlivě dirigovali Cvach s Valentou, ve středu  zálohy neúnavně pracovala dvojice Krůta, Preisler a na krajích zálohy se doplňovali Maxa s Urbánkem a Lacyk s Hendrychem. Když hned ze začátku druhé půle zvyšoval Dominik Hendrych střelou z vápna na 0:3 vypadalo to na jasnou záležitost, ale paradoxně to soupeře nakoplo a od té doby jsme tahali za kratší konec. Soupeř začal lépe kombinovat a nám jakoby pomalu začali docházet síly. Naštěstí jsme inkasovali jenom dva góly a v závěru to doslova ubojovali. O to je tohle vítězství cennější!

V příštím zápase nás čeká Viktorka a já doufám, že si ten přístup k zápasu přeneseme i do tohoto utkání a roli favorita jim pořádně znepříjemníme.

Sesatva: Kunesch - Valenta, Cvach, Lacyk, Hendrych, Krůta, Preisler, Maxa, Urbánek, Bláha, Jandoš

Branky: Jandoš, Maxa, Hendrych