U 12 - SLAVIA PRAHA - SK ZČE 5:1 (4:0)

Celkem přijatelná porážka, ale nebýt prospaného prvního poločasu, tak mohl být výsledek ještě daleko lepší. Začátek nám opět nevyšel podle představ a už po třech minutách jsme prohrávali 1:0 když jsme si nepokryli dorážku střely, kterou vyrazil brankář na tyč. Vzápětí domácí rychle zakombinovali a bylo to 2:0. Když jsme pak soupeři darovali pokutový kop za faul po chybě v naší rozehrávce a Slavie zvýšila na 3:0 už to vypadalo hodně zle. Do poločasu už jsme ale inkasovali jen jednou a několikrát jsme směrem dopředu zahrozili i my. Daniel Stránský dokonce nastřelil břevno. Po přestávce jsme se výrazně zlepšili a odměnou nám byla branka Dominika Třísky, který upravil na konečných 5:1. Šancí jsme v druhé půli měli překvapivě víc než domácí,kteří sice lépe kombinovali, ale kluci bojovali a z rychlých brejků hrozili. Bohužel víc než jeden gól jsme vstřelit  nedokázali. I tak můžu kluky za druhý poločas pochválit, protože tady už byl  jejich výkon v pořádku . Za ten první naopak velká nespokojenost!! Na téhle úrovni nejde jít do zápasu s tím, že si jdu zahrát, neplnit defenzivní úkoly a odehrát to na půl plynu, protože tohle potrestá každý soupeř. Věřím, že si z toho vezmete ponaučení a ve středu pořádně potrápíme Viktorku.

Sestava: Kunesch - Valenta, Cvach, Bláha, Tříska, Krůta, Preisler, Lacyk, Urbánek, Stránský, Blahník, Lukáš, Kvěch

Branka: Tříska