U 12 - SK ZČE - Viktoria "Ž" 6:3 (1:2)

Z mého pohledu povinná výhra se nerodila vůbec lehce. První poločas jsme odflákli a doslova prospali! A to ještě poločasová prohra 1:2 byla milosrdná, protože kromě snad dvou tří šancí jsme neměli nic a náš jediný gól si soupeřky museli vstřelit sami. Jinak to byla bída. Po důrazné poločasové domluvě,ale nastoupil úplně jiný tým s diametrálně odlišným přístupem, nasazením, bojovností a nakonec i fotbalovostí. Z 1:2 jsme to otočili na 6:2 a i když soupeř nakonec ještě snížil, tak jsme to byli my kdo udával rytmus hry a střílel krásné branky. A to jich mohlo být ještě o dost víc. I tak jsme vyhráli zaslouženě a snad je to pro kluky povzbuzení do další práce.

Sestava. Pejřimovský - Janák, Cvach, Valenta, Bláha, Preisler, Krůta, Myslík, Nový, Lacyk, Kunesch, Blahník, Vodrážka, Jandoš, Lukáš

Branky: Jandoš 2x, Vodrážka, Kunesch, Bláha, vlastní