U 12 - SK ZČE - TEMPO PRAHA 4:1 (3:1)

Máme za sebou další ligovou výhru a to zaslouženou! Nejen co se produktivity týče, ale také nasazením a tím jak jsme se celý zápas prezentovali. Konečně jsme začali zápas tak jak bych si představoval a to znamená od prvních vteřin zápasu. Už po půl minutě jsme se dostali do vedení po průniku Milana Krůty z levé strany. Hosté sice měli územní převahu, ale bez šancí a tak směrem dopředu jsme byli daleko nebezpečnější my. Nejprve zvýšil na 2:0 parádní ranou Marek Jandoš a na 3:0 už po akci téhož hráče pohodlně zvyšoval David  Lukáš. Další šance už jsme ale bohužel nedotáhli do konce i díky brankové konstrukci, kdy se po střele Dana Preislera otřáslo břevno, a tak soupeř těsně před přestávkou snížil na 3:1. Druhá půle se neslave stejném duchu. Soupeř o něco lépekombinoval, ale před brankou jsme si vytvářeli šance a závary my. Gólovou pojistku přidal pár minut před koncem opět Milan Krůta po samostatném průniku a uzavřel tak celkové skóre na 4:1. Na body to bohužel ale nestačilo, protože Rokycany prohráli 1:8 ale radost z vítězství by to klukům ubrat nemělo. Na závěr musím pochválit všechny kdo se na výhře podílel a tady je sestava:

Kunesch - Valenta, Cvach, Urbánek, Krůta, Preisler, Stránský, Jandoš, Lacyk, Tříska, Lukáš

Branky: Krůta 2x, Jandoš, Lukáš