U 12 - SK ZČE - TÁBORSKO 5:3 (1:3)

Málo vídaný obrat z 0:3 a vítězství na závěr podzimu!!!

Poslední zápas podzimu jsme nakonec zvládli,ale jednoduché to rozhodně nebylo! Kluci si museli sáhnout na dno a nakonec vydřeli velmi cennou výhru. Začátek zápasu jsme měli dobrý a vůbec nic nenasvědčovalo, že budeme mít později problémy. Na soupeře jsme vlétli a prvním pět minut ho zatlačili před svojí branku. Vytvořili jsme si pár šancí a několik nebezpečných závarů, ale bohužel z toho nebylo nic a soupeř trestal. Nejprve potrestal obrovskou hrubku obránce, který "namazal" hostujícím útočníkovi do brejku a ten samostatný nájezd proměnil 0:1. Gól námi otřásl a následující patnáctiminutovka byla jako ze zlého snu. Po nedůrazu na naší pravé straně skončila v síti střela z vápna 0:2 a vzápětí další nedůslednost před vápnem naštěstí hosté nepotrestali, kdy jejich střela skončila jen na tyči. Tento úsek hrůzy završila další obrovská hrubka obrany, kterou hasil brankář Kunesch jen za cenu faulu a z následné penalty hosté odskočili na 0:3. Naštěstí se kluci nepoložili, oklepali se z té studené sprchy a postupně soupeře dostávali pod větší a větší tlak i když v koncovce jsme se stále trápili. Jiskru naděje před poločasovou přestávkou vykřesala dvojice Krůta,Jandoš. Krůta ideální kolmicí před vápnem vysunul Jandoše do šance a ten poprvé prostřelil hostujícího gólmana 1:3. Do druhé půle jsme vlétli jako uragán. Najednou nás bylo plné hřiště a brzo přišli i góly. Nejprve z levé strany od brankové čáry odcentroval Krůta a úplně nekrytý Filip Lacyk pohodlně zavěsil 2:3. Chvíli na to na půlící čáře Jandoš prostrčil balon mezi dvěma hráči do běhu Hendrychovi a ten v nájezdu nezaváhal 3:3. Úplný obrat poté dokonal opět Hendrych po Krůtově přihrávce do pokutového území 4:3. V samém závěru ještě Jandoš na levé straně obral obránce o balon a předložil ho Hendrychovi před branku a ten zkompletoval svůj hatrick! V druhé půli jsme jasně dominovali, vytvořili jsme si hodně šancí,také jsme nastřelili tyč a konečná výhra byla naprosto zasloužená! Kluci si ověřili,že na téhle úrovni je opravdu nutné hrát nadoraz celý zápas a nic nelze vypustit,protože každý soupeř toho okamžitě využije. Takže nakonec velká pochvala pro všechny.Gratuluju!!!

Sestava: Kunesch - Valenta, Cvach, Krůta, Preisler, Lacyk, Jandoš, Urbánek, Bláha, Maxa, Hendrych

Branky: Hendrych 3x, Jandoš, Lacyk