U 12 - SK ZČE - PŘÍBRAM 5:1 (3:0)

Další cenný skalp prvoligového týmu!!

Kluci si začínají pomalu zvykat na přibývající výhry a to je velmi příjemné zjištění! Navíc dokáží držet krok i s týmy jejichž Áčko hraje první ligu a po výhrách nad Českými Budějovicemi a Bohemkou tentokrát zdolali i Příbram. A přestože rokycanští prohráli 3:6, tak nám to ve společném součtu 8:7 přineslo další tři body do tabulky a hned je to veselejší pohled!

Náš výsledek vypadá celkem jednoznačně, ale jednoduché to rozhodně nebylo. Zápas to byl hodně vyrovnaný a víceméně ho rozhodl náš důraz v obou pokutových územích a naše produktivita. V prvním poločase se nejprve trefil Lukáš Maxa. Na 2:0 zvyšoval Marek Jandoš a poločasové skóre uzavřel z penalty opět Maxa. Výborně jsme bránili a sami jsme v útoku byli nebezpeční. Soupeř neměl v první půli snad žádnou vyloženou šanci a my naopak dokázali třikrát skórovat. V druhém poločase už jsme čisté konto neudrželi. Příbram se prosadila hlavičkou po rohovém kopu a snížlila na 3:1. To ale bylo z jejich strany vše. My jsme nadále výborně bránili, dobře kombinovali a hlavně jsme vstřelili další dvě branky i když jich mohlo být i o něco víc, protože šance na to byly. To už by potom ale ani nebylo co zlepšovat :-) Na třígólový rozdíl upravoval Jandoš a poslední gól vsítil Milan Krůta po signálu z rohového kopu. Tahle branka se nakonec ukázala jako rozdílová a vitězná! Jednotlivce vyzdvihovat nebudu, protože pochválit musím celý tým!! V první řadě za to, že bojovali jeden za druhého, nevypustili jediný souboj a vzájemně se na hřišti doplňovali a v druhé řadě za to, že dokázali přenést na hřiště pokyny, které jsme si řekli před zápasem i o poločasové přestávce! S tím jsem naprosto spokojený!

Sestava: Kunesch - Valenta, Cvach, Krůta, Preisler, Maxa, Hendrych, Bláha, Jandoš, Lacyk

Branky: Maxa 2x, Jandoš 2x, Krůta