U 12 - Povltavská FA - SK ZČE 1:8 (0:6)

Info, sestava, branky

Naše třetí ligová výhra přinesla konečně i první tři body a tím i posun v tabulce! (viz odkaz v rubrice U -12) K našemu výsledku 8:1 se tentokráte přidali i Rokycanští s poměrem 3:1 a tak celkový výsledek 11:2 je první vlaštovkou v našem společném účinkování v žákovské lize. A já doufám, že né poslední, protože v dalších kolech nás čekají i tři týmy z dolní poloviny tabulky.

A teď k zápasu. Kluci prokázali svoji kvalitu a celý zápas víceméně kontrolovali. Zejména v první půli mohl být výsledek ještě výraznější, protože šancí jsme měli opravdu hodně. Soupeře jsme pouštěli na naší polovinu jen ojediněle, dobře jsme kombinovali a dokázali jsme se prosadit i ve zhuštěné obraně a skóre postupně narůstalo. V druhé půli to už bylo vyrovnanější a to i výsledkově. Sice jsme pořád měli územní převahu, ale domácí daleko víc hrozili z rychlých brejků a několikrát nás musel podržet gólman. Jedinou branku jsme inkasovali z vymyšlené penalty, kdy domácí útočník zakopl o našeho obránce a světe div se, rozhodčí to posoudil jako faul. I tak jsme druhý poločas ovládli a zaslouženě ho vyhráli.  Celkově to byl z naší strany výborný výkon a všichni kluci zaslouží za předváděný fotbal pochvalu! Já jen doufám, že v příštím zápase dokážeme na tenhle výkon navázat a pokusíme se urvat další body.

Sestava: Kunesch - Valenta, Cvach, Maxa, Krůta, Preisler, Lacyk, Urbánek, Hendrych, Jandoš

Branky: Jandoš 3x, Valenta 2x, Urbánek, Lacyk, Maxa