U 12 - Košutka - SK ZČE 2:6 (0:2)

Městský přebor mladších žáků

Vítězství se sice počítá, ale nijak oslnivý výkon to z naší strany rozhodně nebyl. Domácí výborně bránili a my jsme se proti dobře zorganizované obraně prosazovali jen ztěžka. Do poločasu se gólově prosadili jenom Lukáš a Urbánek a protože několikrát nás zachránil dobře chytající gólman Pejřimovský, mohli jsme jít do druhého poločasu s vedením 2:0. O to jsme ale záhy v druhé půli přišli dvěma slepenými góly. Nejprve soupeř snížil z penalty a následně vyrovnal po naší další hrubce. Naštěstí to kluky nepoložilo, přidali na důrazu, pohybu a bojovnosti a ihned odpověděli vedoucí brankou Jandoše. Chvíli poté se krásně z trestňáku trefil Valenta a opět jsme vedli o dva góly. V téhle fázi zápasu to byla jediná pasáž se kterou jsem mohl být jakž takž spokojený. V dalším průběhu jsme opět trochu polevili, ale přesto to stačilo na vstřelení dalších dvou branek. Postupně se trefili Tříska a Myslík. Branek ovšem mohlo být daleko víc, kdyby jsme dokázali zachovat klid v koncovce, protože šancí jsme měli opravdu hodně!

Sestava: Pejřimovský - Valenta, Cvach, Krůta, Urbánek, Jandoš, Myslík, Preisler, Lacyk, Janák, Lukáš, Blahník, Tříska, Stieber, Kunesch

Branky: Lukáš, Urbánek, Jandoš, Valenta, Tříska, Myslík