U 11- Senco "B" - SK ZČE "03" 0:15 (0:9)

Info, sestava, branky

Předposlední kolo nám do cesty postavilo Senco "B" a přestože se soupeř snažil, tak od první minuty bylo jasné kdo zvítězí. Do zápasu jsme vlítli jako uragán a branky padali jako na běžícím pásu. Poločasových 9:0 bylo ještě milosrdných. Po přestávce jsme trochu ubrali plyn, ale i tak jsme přidali dalších šest branek a konečný výsledek 15:0 je naší nejvyšší výhrou v letošním ročníku. A to ještě spoustu šancí kluci neproměnili. Něco pochytal jejich brankář a několikrát se balonu do cesty postavila branková konstrukce. Do střelecké listiny se zapsali víc než 2/3 týmu a to je výborné!

Před velkým finále se Sencem "A" si stále držíme v tabulce tříbodový náskok. Tímto všechny příznivce zvu, aby nás přišli povzbudit na poslední zápas ve středu 11.6.2014 od 17:00h na SK.

Sestava: Kunesch - Cvach, Tříska, Janák, Ott, Preisler, Lacyk, Myslík, Urbánek, Jandoš,Stieber

Branky: Jandoš 7x, Urbánek 2x, Stieber 2x, Myslík, Janák, Tříska, Cvach