U 11 - Vítězství na memoriálu Petra Žitnika na Rapidu

Na tradičním turnaji pořádaném Rapidem jsme po velmi dobrých výkonech neztratili ani jeden bod a přesvědčivě jsme vyhráli před druhým Smíchovem a třetí Košutkou. I když díky rozhodčímu jsme jedno utkání mohli i prohrát. To když místo 15 minut odpískal konec v 10 minutě a my v tu chvíli prohrávali s Přešticema 1:2. Naštěstí po našich protestech se zbývajících 5minut dohrávalo a v těch jsme po drtivém tlaku dvěma brankami Marka Jandoše skóre otočili na 3:2!

A teď pěkně popořádku. V prvním zápase jsme porazili Košutku brankou Milana Krůty sice jen 1:0, ale šancí jsme měli víc než dost a přesto, že soupeř v závěru z ojedinělé akce trefil břevno, tak vzhledem k průběhu zápasu to byla výhra zasloužená. V dalším zápase jsme přehráli Rapid 3:1 branky: Jandoš 2x, Janák a pak už nás čekal náš tradiční rival Smíchov. Po nevídaném výkonu a naprosté dominanci na hřišti jsme jej spláchli 4:0 a bylo se na co dívat. Dobře jsme bránili, dařila se nám kombinace i střelba a branek mohlo být i víc, ale i ty čtyři stáli za to. Asi nejlepší výkon, co jsem u kluků za poslední dva roky viděl! Branky dali: Urbánek 2x, Jandoš a Preisler. Pak už následoval výše zmiňovaný zápas s Přesticema a tady to naopak byla ze začátku dost bída. Jak se říká, po posvícení přichází půst. Vzadu jsme hráli laxně, dostali jsme dvě laciné branky a vepředu se nám nedařilo překonat obranný val Přeštic. Nakonec jsme ale i tenhle zápas zvládli (jednu branku zaznamenal Honza Valenta) a před posledním zápasem s Dobřanama už bylo jasné, že jsme celý turnaj vyhráli. Přesto kluci nic nepodcenili, s chutí si zastříleli a zvítězili 5:0. Branky: Krůta 2, Jandoš, Urbánek, Preisler.

Před předáním putovního poháru byl ještě oceněný nejlepší brankář turnaje Honza Kunesch a střeleckou trofej pro nejlepšího střelce turnaje si po šesti přesných zásazích převzal Marek Jandoš. Oběma gratuluju!

A kdo se na tomto úspěchu podílel? V brance Honza Kunesch, a dále Honza Valenta, Pepík Cvach, Milan Krůta, Dominik Tříska, Matěj Janák, David Lukáš, Adam Ott, Marek Jandoš, Dan Preisler a Matyáš Urbánek.

O branky se postarali: Jandoš 6x, Krůta 3x, Urbánek 3x, Preisler 2x, Valenta a Janák