U 11 - SK ZČE "03" - Viktoria "F" 7:2 (3:1)

info, sestava, branky

Celkem jednoznačný výsledek se nerodil vůbec lehce. Na soupeře jsme sice vlítli jako uragán a během prvního poločasu jsme třikrát trefili břevno a jednou tyč a další spoustu šancí jsme zahodili, ale stačilo jedno zaváhání v obraně a soupeř vedl 0:1. V ten moment jsem si říkal, že fotbal nemá logiku a že na to neproměňování šancí můžeme doplatit, ale to se naštěstí nestalo a my jsme stihli ještě do poločasu otočit skóre na 3:1. Od druhé půle nebylo pochyb o tom kdo vyhraje, protože soupeře jsme přehrávali, vytvářeli si další a další šance a nakonec se skóre zastavilo na výsledku 7:2. S výhrou jsem samozřejmě spokojený, ale nijak bych ji nepřeceňoval, protože i když je to Viktorka, tak přeci jen to byl soupeř o rok mladší a to si myslím byl ten hlavní rozdílový faktor. Nicméně si myslím, že jdeme správnou cestou a kluci si každým vítězstvím upevňují sebevědomí a to je jenom dobře.

Sestava: Kalina - Cvach, Bláha, Valenta, Preisler, Krůta, Ott, Urbánek, Jandoš, Lukáš, Lacyk

Branky: Krůta 4x, Urbánek, Preisler, Ott