U 11 - SK ZČE "03" - Smíchov 2:2 (1:1) na PK 3:2

Tak jsme uhájili neporazitelnost v soutěži v normálním hracím čase, ale bylo to o fous. Přes naší obrovskou převahu jsme dvakrát prohrávali a vyrovnání přišlo až v předposlední minutě! Ale nutno říct, že to vyrovnání bylo naprosto zasloužené a mě těší, že jsme se o něj rvali až do konce. Soupeř houževnatě bránil v šesti,sedmi lidech před svojí brankou a  v prvním poločase se na naší polovinu hřiště dostal s míčem na kopačkách asi tak třikrát, ale přesto mu to stačilo na vedení po zaváhání naší obrany. Po obléhání branky soupeře jsme se dočkali vyrovnání, ale žádnou další branku jsme nepřidali. Obraz hry byl i v druhém poločasu stejný. Soupeř bořil a my jsme se snažili tvořit. I přes zhuštěnou obranu jsme si vypracovali dost brankových příležitostí a nastřelili i břevno, ale historie se opakovala a Smíchov šel po hrubce v naší obraně opět do vedení. Přesto nás to nepoložilo. Zvyšovali jsme obrátky a dál jsme se tlačili do koncovky  a odměnou za naše úsilí bylo nakonec vyrovnání na 2:2. A možná i díky způsobu s jakým jsme za vyrovnáním šli, se k nám přiklonilo šteští v následné penaltové loterii a my oplatili Smíchovu podzimní porážku v penaltách. Celkově musím kluky pochválit, protože soupeř byl hodně nepříjemný a vždycky je jednodušší důsledně bránit a spoléhat na rychlé brejky do otevřeného prostoru, než se prosazovat ve zhuštěné obraně, takže ten bod navíc je víc než zasloužený!

Sestava: Kalina - Cvach, Valenta, Tříska, Myslík, Krůta, Urbánek, Lacyk, Preisler, Jandoš, Ott, Horáček

Branky: Krůta, Preisler

Penalty proměnili: Krůta, Jandoš, Urbánek