U 11 - SK ZČE "03" - Přeštice "B" 6:2 (5:0)

Další vítězství, ale tentokrát z něj nemám příliš dobrý pocit. Hlavně z toho druhého poločasu, který jsme prohráli 1:2. Takhle kdyby jsme měli pokračovat dál, tak nás porazí i poslední Touškov! Přitom první poločas jsme odehráli velmi slušně, měli jsme územní převahu, dobře jsme kombinovali a i když jsme pár šancí také neproměnili,tak přesto jsme dali pět branek a z toho dvě ukázkově zakončené do prázdné brány. I proto jsem v druhé půli očekával, že soupeře ještě víc zatlačíme a přidáme další branky, ale opak byl pravdou. Herně jsme sice měli opět mírně navrch, ale gólově se to neprojevilo. Obecně nám chybělo větší nasazení, důraz v osobních soubojích a když se k tomu přidala i technická nedokonalost v podobě špatných zpracování balonů a zkažených přihrávek včetně špatného a nedůrazného zakončení, tak jsme si ani nic jiného, než poločasovou prohru nezasloužili. A jelikož už jsem to dlouho neudělal, tak myslím,že je zase načase udělat i hodnocení jednotlivců:

Jarda Bláha - zaskakoval v bráně místo nemocného Vojty a jako jeden z mála mě mile překvapil ,v první půli téměř bez práce, nevyrobil žádnou chybu, dokázal rychle rozehrát balon jak rukou, tak i nohou, v druhé půli nás dvakrát podržel při šancích soupeře, ještě to chce víc na hřišti mluvit, ale to se netýká jen jeho,ale celého týmu

Honza Valenta - spolu s dalším obráncem Pepíkem Cvachem základní kámen naší defenzivy, směrem dozadu spolehlivý výkon, krom menšího důrazu nemám připomínek, tam to chce ještě víc jít soupeři do těla a nenechat mu prostor na zpracování míče, směrem dopředu mi chyběla větší podpora zálohy  a  chuť víc hrát balon

Pepík Cvach - druhý do party v naší defenzivě, důrazný v osobmích soubojích, spousta vybojovaných míčú, ale bohužel také spousta odevzdaných soupeři nebo končících v autu (hlavně v první půli, druhá už byla co se týče rozehrávky OK)

Matěj Janák - další obránce, tady to chce zlepšit hlavně pohyb po hřišti a koordinaci nohou, v souboji jeden na jednoho neuhne a přetlačí ho jen málokdo

Milan Krůta - správný kapitán, pracoval pro tým, cením si hlavně jeho defenzivní práce, spousta naběhaných kilometrů a vybojovaných míčů, výborná technika s míčem, směrem dopředu to tentokrát nebylo úplně ono (víc chyb v rozehrávce,než je u něj obvyklé a slabší zakončení), malý důraz v osobních soubojích - celkově ale spokojenost

Dan Preisler - rotoval v útoku a záloze a poradil si s tím velmi slušně, silný na míči,po spolupráci s Markem se dostal i ke gólovému zakončení , zbytečně dlouho drží balon, jinak nasazení a bojovnost naprosto v pořádku

Filyp Lacyk - má pronajatou pravou stranu zálohy, důrazný v osobních soubojích, po vybojování míče dokáže zrychlit hru včasnou přihrávkou, při zahrávání rohů to chce ještě zlepšit vyhodnocení situace jestli rozehrát nakrátko a kdy, výkon bez větších připomínek

Marek Jandoš - tři přihrávky na gól se počítají, ale útočník by také měl nějaký ten gol dát zvlášť když šancí na to měl víc než dost, takže se zakončením rozhodně spokojený nejsem, ale jinak co se týká nasazení, agresivity a důrazu v osobmích soubojích to bylo OK, silný v soubojích jeden na jednoho, chce to zlepšit výběr místa při útočných nábězích a vylepšit koncovku!!

Robert Blahník - mdlý a nevýrazný výkon, nedůraz v osobních soubojích a s tím související malé nasazení, bojovnost a dynamika pohybu, když pominu ty fotbalové věci jako zpracování míče, rozehrávka, střelba atd (na tom musí zapracovat z týmu úplně každý)., tak tohle jsou základní věci od kterých se všechno další odvíjí

David Lukáš - další s nevýrazným výkonem, totéž co u předchozího hráče co se týká nasazení a důrazu, chce to zrychlit v práci s balonem

Karel Stieber - a třetí do party co se týká nasazení, bojovnosti a pohybu na hřišti, sice jeden gól dal, ale to je asi to jediné co stojí za zmínku, bez dynamiky pohybu a viditelné chuti se sportovně poprat o míč, tahleta trojice musí zlepšit již výše zmíněné věci

Matyáš Urbánek - po zranění a nemoci to kondičně nebylo ono, ale herně ano, dokáže se prosadit jeden na jednoho, na levou stranu zálohy moje první volba, dal krásný gól střelou z dálky, směrem dozadu trochu nestíhal, ale přičítám to té tréninkové absenci kvůli zranění, nasazení OK, občas zbytečně dlouho drží míč, tady to chce zjednodušit a zrychlit hru přihrávkou, celkově to bylo v pořádku

Matyáš Myslík - to nejlepší nakonec, alespoň co se týká gólové produktivity, hatrick je hatrick i když je nutné podotknout, že góly padaly do odkryté branky, ale nejpodstatnější je, že vůbec padly! jsem rád, že střelců teď máme víc a že když zrovna Milan s Markem nedají gól,tak je zastoupí někdo další

Branky: Myslík 3x, Urbánek, Stieber, Preisler