U 11 - Přeštice "B" - SK ZČE "03" 2:3 (0:2)

Info, sestava, branky

Udrželi jsme se na vítězné vlně, ale výhra to byla hodně upachtěná. I když ze začátku tomu nic nenasvědčovalo. Soupeře jsme přehrávali, měli víc za hry a i když jsme nějaké šance neproměnili, tak dvakrát jsme se prosadili a o poločase jsme vedli 2:0. V druhé půli jsme ale polevili, soupeř se zlepšil a naše chyby ho posadili na koně. 10 minut před koncem Přeštice vyrovnali a s námi to nevypadalo vůbec dobře. Teprve po zredukování sestavy jsme zase začali předvádět dobrý fotbal a výsledkem toho byl náš tlak, nastřelené břevno, další šance a nakonec i vítězný gól. A nutno říct, že vzhledem k průběhu celého zápasu zasloužený.

Sestava: Horáček - Cvach, Janák, Bláha, Myslík, Krůta, Urbánek, Blahník, Preisler, Jandoš, Lacyk, Ott, Lukáš, Stieber

Branky: Jandoš 2x, Krůta