U 10 SK ZČE "03" - Senco Doubravka 4:9 (2:2)

Sestava: V brance Horáček

v poli: Janák, Cvach, Valenta, Bláha, Krůta, Jandoš, Ott, Blahník, Lukáš

Branky: Jandoš - 3, Krůta - 1

Fotbal se hraje na góly a těch jsme bohužel dali míň než soupeř, ale zejména s prvním poločasem můžu být spokojený, protože v něm jsme byli lepší, ale bohužel pro nás jim výborně zachytal gólman, který nám i v druhé půli chytil několik tutovek. V druhém poločase to bylo až na poslední desetiminutovku  vyrovnané, ale v závěru jsme je nechali skórovat a ze stavu 4:5 nám to tam napadalo na můj vkus příliš lacino a konečné skóre 4:9 je až moc kruté. Ale takový je prostě fotbal a ten kdo na hřišti není ochoten ze sebe vymáčknout maximum většinou prohraje. U některých z vás mi už delší dobu chybí větší zaujetí pro hru a ochota vydat se na hřišti ze všech sil. Fotbalovost je jedna věc a ne každý pro ni musí mít nadání, ale druhá věc je pohyb, nasazení, agresivita, důraz a  vůle se o výsledek zdravě poprat. V tom byl myslím největší rozdíl mezi námi a soupeřem a proto jsme také prohráli. Doufám, že si z toho něco vezmete a v příštím zápase mi dokážete, že jste tým, který si umí sáhnout na dno sil.