U 10 - SK ZČE "03" - Bolevec 9:4 (3:3)

Tak máme za sebou předposlední domácí zápas a jediné co mě na téhle výhře těší je fakt, že díky těmhle třem bodům nemůžeme skončit poslední. V přípravkách by se sice nemělo hrát na výsledky, ale myslím si, že skončit poslední v tabulce asi nechce nikdo.

A teď k samotnému zápasu. Tenhle zápas beru jako povinné vítězství díky tomu, že soupeř nastoupil s mixem hráčů ročníku 2002, 2003, 2004, 2005 a dokonce i 2006 a ten rozdíl se musel někde projevit. Ale dlouho to tak nevypadalo. Celý první poločas jsme soupeře tlačili a dostali se do vedení 3:0, ale stačily poslední dvě minuty prvního poločasu a soupeř srovnal na 3:3! Tohle se nám prostě nemůže stát! Tady byl vidět velký rozdíl ve výkonnosti našich hráčů. V druhé půli už se hra odvíjela podle našich představ a spoustu šancí jsme ještě neproměnili. Takže suma sumárum výhra se počítá, ale výkon nijak oslnivý nebyl.

Sestava: v brance Horáček, v poli Janák, Cvach, Valenta, Vojta, Krůta, Jandoš, Ott, Lukáš, Hložek, Blahník, Stieber

Branky: Krůta - 6, Jandoš - 2, Cvach - 1