Lukáš "ČUPY" ZOUBEK - HRÁČ TÝDNE

OBYVKLE STOPER STARŠÍHO DOROSTU HRÁČEM TÝDNE

HRÁČEM TÝDNE SE STÁVÁ

Lukáš "ČUPY" ZOUBEK

Střelec , stoper a polobrankář staršího dorostu se po právu stává nejlepším hráčem týdne . V nedělním  odpoledni nejprve vyběhl jako stoper svého týmu , aby se postavil velmi dobrým Vejprnicím . První poločas režíroval hru zezadu , dal dokonce branku  a při vedení 2 : 1 vypadalo vše růžově . Chvilku před přestávkou ale musel do branky , když jeho kamarád Honza Příhoda dostal rote karte . Bohužel nařízenou penaltu nechytil a šlo se do kabin za stavu 2 : 2 . Po přestávce to už ale bylo jiný kafe . Sice jednou musel vyndavat míč z brány , ale těch skvělých zákroků bylo požehnaně . Korunu tomu nasadil když lapil i další ,proti nám nařízený , pokutový kop . Škoda tedy jen toho , že při závěrečném rozstřelu o druhý bod , byl už zřejmě vychytaný a pustil všech pět penalt. Ale celkově super zápas !!!