Jdi na obsah Jdi na menu
 


HRÁČEM TÝDNE LEO A KUBA K

LEO GAVRYLOVSKYY A KUBA KRYSTL JSOU HRÁČI TÝDNE

NEJLEPŠÍMI HRÁČI MINULÉHO TÝDNE JSOU

LEO

GAVRYLOVSKYY

( na snímku vpravo )

slavia---sk-zce-99..jpg

A

KUBA KRYSTL

kuba-ka.jpg

Poprvé v historii má tenhle primát hned dva vítěze , ale bylo by opravdu nespravedlivé vybrat jen jednoho z nich . Leo Gavry se postavil v ligovém  zápase naší U 15 do útoku a byl doslova k neudržení !!! Na konečném výsledku 5 : 0 se podílel čistým HATRICKEM a ještě na něj byla penalta - no coment !!! Kuba Krystl byl v tom samém zápase na levém beku a na stejný post se postavil i o den později v krajském přeboru na hřišti Stříbra . Jenže i z tohohle fleku dal všechny tři branky našeho týmu a dovedl naše žáky k výhře 2 : 3 !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Partneři

lionsport_logo_negativ.jpg

barvex.png

vystrizek.jpg

teplarenska_jednoduche.pngStatistiky

Online: 6
Celkem: 1848891
Měsíc: 20114
Den: 609