SOBĚSLAV - SKPP"A" 3 : 1 , MÝTO - SKPP"B" 0 : 7

Sestava :  Suchý  -  Klich, Vinkler (81´Maxa), Kohout, Provod - Bednář, Heller (70´ Štefl), Zajíček (60´ Tříska) - Demeter, Vanc (46´Vodrážka Dan) , Tětek (46´ Lisý)

Pejřimovský

Video ze zápasu:

Fotografie ze zápasu:

Muži vyrazili v sobotu na jih a domů se  bohužel vrátili s prázdnou. Přitom to tak vůbec nemuselo být! Hned v první minutě se před samotným domácím brankářem zjevil Kuba Tětek, ale nedal. To nás ještě úplně nemuselo mrzet, protože za chvíli se u lajny prosmýkl Aleš Demeter a Martin Vanc nás špičičkou poslal do vedení - 0:1. Bohužel za chvíli už vedli domácí. Dvakrát se z totožné situace prosadil Vaněk a bylo to rázem 2 : 1. V závěru půle se před poloprázdnou domácí bránou ocitl Petr Zajíček, ale minul. Druhá půle už byla jen a jen o marném dobývání domácí svatyně. Přes stálý, velký a někdy až drtivý tlak jsme se ale do černého netrefili a v závěru po brejku inkasovali do prázdné potřetí a bylo hotovo.

Komentář trenéra Radka Vodrážky:

Ve vyrovnané první půli jsme sice na tutovky vyhráli 2:3, ale bohužel z toho byla poločasová porážka 2 : 1. Ve druhé půli se už hrálo výhradně na polovině domácích, ale balon jsme do brány prostě nedostali a to nás stálo nějaký bodový zisk, který jsme si za výkon rozhodně zasloužili.

MÝTO  -  SK PETŘÍN "B"     0  :  7

Branky:  Štefl 3, Trojovský 2, Šimáně 2

Sestava :  Edelman - Havelka, Trojovský, Vodrážka Dan (75´ Levý), Maxa - Štefl, Lisý, Tětek (60´ Hrdina), Vanc (60´ Kyklhorn) - Šimáně, Tříska

Fakta ze zápasu :

Rezerva jela do "Mejta" s jasným úkolem - potvrdit domácí výhru další venkovní. Domácí měli problém s hřištěm a tak nakonec s velkou dávkou poctivé práce připravili svojí dvojku, která sice není úplně velká, ale v daných podmínkách to bylo ještě hratelné. Domácí určitě čekali, že nás víc pozlobí, zvláště po jejich výborném vstupu do jarní části, ale kluci hráli zase skvěle a poločasových 0:5 bylo toho jasným důkazem.