SKPP"A" - M. LÁZNĚ 4 : 0 , SKPP"B" - HOLÝŠOV 4 : 0

DVAKRÁT 4 : 0  =  PARÁDA

Michal Provod přijímá gratulace od svých spoluhráčů, když svou neomylnou pravačkou zvýšil na konečných 4 : 0 a definitivně tím  zlomil odpor Mariánských Lázní

SK PETŘÍN "A"  -  M.LÁZNĚ       4  :  0

Branky: Demeter  2 , Vodrážka Jan , Provod

Sestava :  Edelman  -  Provod, Kohout, Vinkler ( 40´Trojovský ), Klich  - Bednář (75´ Štefl ) , Lisý , Zajíček   - Demeter ( 75´Heller ) , Šimáně ( 61´Voves )  , Vodrážka Jan (61´ Tříska )

Edelman , Tětek

Video ze zápasu:

Fotografie ze zápasu:

Muži měli co napravovat, protože před týdnem to v Rokycanech nebylo vůbec dobré! A to se jim povedlo náramně, na lázeňského soupeře vlétli ve velkém stylu a po poločasovém řádění dvojice Vodrážka - Demeter bylo rozhodnuto už v poločase. První branku dal Honza Vodrážka, když mu na jeho hlavu poslal parádní centřík Aleš Demeter, druhou dal Aleš Demeter, když mu poslal parádní centřík Honza Vodrážka a třetí dal Aleš Demeter z penalty, kterou kopal za faul na Honzu Vodrážku, kterého hostující obránce srazil v momentě, kdy mu před prázdnou poslal parádní přihrávku Aleš Demeter. Když pak po hodině hry vlétl na hřiště čerstvý Dominik Tříska, tak se hned prodral do šestnáctky a jeho parádní centr dohrála dvojice Patrik Klich - Michal Provod ve čtvrtou trefu a bylo vymalováno .