SKPP"A" - Č.KRUMLOV 6 : 0 , SKPP"B" - NÝRSKO 3 : 0

PARÁDNÍ VÍKEND

Michal Provod se v utkání s jihočeským Českým Krumlovem prosadil hned dvakrát, když mu na obě trefy do černého pokaždé přihrál další dvougólový střelec Aleš Demeter.

Aleš Demeter dal první i poslední branku v zápase s Českým Krumlovem . Fakt, že jsme se mezi tím trefili do černého ještě čtyřikrát, je fantastický !!!

SK PETŘÍN "A"  -  Č.KRUMLOV      6  :  0

Branky: Demeter 2 , Provod 2 , Vodrážka Jan , Vinkler

Sestava :  Suchý  -  Provod, Kohout, Vinkler, Klich ( 77´Voves )  - Bednář , Lisý  ( 70´Heller ), Zajíček  (70´ Tětek) - Demeter , Vanc  ( 75´Štefl ),  , Vodrážka Jan (70´ Tříska )

Pejřimovský , Vodrážka Dan

Video ze zápasu:

Fotografie ze zápasu:

Muži vlétli na Krumlov jako uragán a když to ve 35 minutě bylo už 4 : 0 bylo hotovo ! Nejprve proměnil penaltu, za faul na sebe sama, Aleš Demeter, poté hostující brankář neudržel střelu Honzy Vodrážky a Ondra Vinkler už jen zasunul míč za brankovou čáru. Chvíli na to už střelu Honzy Vodrážky krumlovský brankář ani netečoval, stejně jako tu Michala Provoda, který se na něj řítil sám od půlicí čáry .

Ve druhé půli tempo hry trochu opadlo, ale diváci se dočkali ještě dalších dvou přesných tref. Není divu, že se zase prosadil Michal Provod a na konečných 6 : 0 se trefil také dvougólový Aleš Demeter .

Komentář trenéra Radka Vodrážky:

Viděl jsem soupeře dvakrát hrát na venkovních hřištích a musím přiznat, že jsem měl velký respekt k jeho propracované defenzívě . My jsme ale do toho zápasu vstoupili skvěle a vydrželo nám to až do poločasu. Pak jsme sice trochu ubrali na tempu hry , ale po prostřídání jsme zase začali být zase  i nebezpeční a přidali další góly. Každopádně jsem z naší hry skoro i nadšený :-) , což se ve sportu do dalšího zápasu automaticky nepřenáší, což je  samozřejmě na prd . Strašně moc bych chtěl, aby jsme se takhle ukázali i v pátek v Rokycanech, ale i tam to začne od stavu 0 : 0 a my se budeme muset výborně  připravit a pak předvést to, čeho jsme schopni, abychom následně byli úspěšní i tam .