Jdi na obsah Jdi na menu
 


SKPP"A" - DYNAMO Č. BUDĚJOVICE "B" 3 : 3

MUŽI BEROU BOD

ÁČKO   

 

obralo rezervu ligových

 

Budějovic

 

 

 

MUŽI 

hrabe--2021-budejovice.jpg

ÁČKO SROVNALO V SAMOTNÉM ZÁVĚRU

Za rozvernou , emočně roztaženou , zelenou siluetou našeho gólmana Pavla Hrabačky  "nahání" zbytek týmu dvojici Petr Škarda a Zdeněk Šimáně , která se postarala o  vyrovnání na 3 : 3 v samotném závěru utkání s rezervou Českých Budějovic

 

 

 

SK PETŘÍN  -    Č.BUDĚJOVICE      3  :  3  

 

Branky :  Vinkler  ( as. Vodrážka )  , Lisý ( as. Šimáně ) , Šimáně ( as. Škarda )

Sestava :   Hrabačka  -   Klich ( 63´Štefl )  , Vinkler ,  Zoubek , Provod   -    Heller  ( 63´Fikrle  ) , Zajíček  ( 63´ Kohout )  ,  Lisý  ,  Šimáně     -   Demeter ( 85´ Voves ) , Vodrážka  ( 73´Škarda )

Suchý , Veselý

 

 

Muži vstoupili do zápasu parádně ! Hned po rozehrání se ocitl v tutovce Petr Zajíček , ale hostující gólman mu střelu famózně vyrazil na roh . K tomu se postavil Honza Vodrážka a jeho centr na přední tyč parádně uklidil Ondra Vinkler a bylo to 1 : 0 . 

Hra dále pokračovala v tom duchu , že hosté byli o něco víc v držení míče , ale šancí jsme měli víc my ! Jenže se nám nepodařilo odskočit na rozdíl dvou branek , byť parádní akce dvojice Demeter - Vodrážka po tom opravdu volala . A tak přišel trest a to hned dvojitý . Nejprve jsme absolutně nezvládli průnik jednoho hráče přes celé hřiště a pak hodně podobně vcelku jednoduchou standartku a bylo to 1 : 2 . 

Hosté byli na koni , ale naši se vzdát jen tak nechtěli a přišlo zasloužené vyrovnání , když se po standartce nejlépe ve vápně zorientoval kapitán Venca Lisý  a čtvrt hodiny před koncem to bylo 2 : 2 . Každopádně to vůbec nebylo všechno .

Pět minut před koncem zahrával hostující Kladrubský několik rohů po sobě a bohužel ten čtvrtý nám propadl až na zadní tyč a hosté šli zase do vedení 2 : 3

. Ani tohle však nebyl konec ! Hned za minutu musel v tísni odkopávat balon brankář Pavel Hrabačka , jeho kolega v budějovické bráně si chtěl zahrát na stopera , ale to mu hodně znechutil Petr Škarda , který hlavou balon postrčil před ním Zdeňkovi Šimáněmu a ten dovezl míč až do prázdné brány  -  3 : 3 a konec !!!

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Musím kluky pochválit , protože jsme hráli dobře a ten rozdíl mezi amatérským a profi fotbalem moc vidět nebyl . Co mi mrzí , jsou ty dvě situace z první půle , protože tam jsme si počínali jako totální amatéři a velmi pravděpodobně nás to stálo dva body . Každopádně tenhle bod nakonec bereme s obrovskou pokorou , protože dostat doma od takovéhleho soupeře 5 min před koncem na 2 : 3 a ještě dokázat skóre srovnat , je prostě skvělé . Notabene , když je to po skvělém týmovém výkonu !

 

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU : 

https://www.facebook.com/fotkyskpetrinplzen

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

loveawake.ru - Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru