HEJNAL      FILINGER      VÍT      ŠULC

VOHRNA      LISÝ     PAPÁČEK     BEDNÁŘ

BENDL    PETERKA

Stř :   56´FEIFERLÍK , CHOCHOLATÝ ,  74´ŠIMÁNĚ  ,78´ZOUBEK   MACHT   , NB NĚMEC

Muži bohužel podruhé za sebou prohráli a bohužel podruhé za sebou velmi podobně . I v zápase s Motorletem jsme se velmi brzy dostali do vedení , když si na nádhernou přihrávku Marka Vohrny  naběhl kapitán Petr Bednář , svoje sólo zakončil kličkou hostujícímu gólmanovi a střelou do prázdné branky . Veledůležitý moment se  udál už po nějakých 15 minutách zápasu . Na pravé straně se uvolnil Peterka a poslal ideální balon před bránu na nabíhajícího Bendla . Ten sice balon na těžkém terénu trefil skoro ideálně , ale bohužel z nějakých tří metrů přesně do nohy naprosto bezmocného brankáře . Kdyby to bylo 2 : 0 bylo by  vše asi jiné . Kluci totiž hráli velmi poctivě dozadu a hosty za první poločas nenechali ani jednou vystřelit na naší branku . Paradoxně jsme hosty nenechali ani jednou vystřelit na naší bránu ani v poločase druhém , přesto se jim podařilo dát tři branky a naprosto tento duel otočit . Nejdříve si , jinak výborně hrající , Michal Vít nešťastně srazil do své branky balon směřující ven z našeho malého pokutového území , pak jsme dostali branku , které se opravdu jen tak nevidí . To se totiž hostující gólman rozhodl pro dlouhatánský odkop od své svatyně a ke zděšení všech přítomných se balon dostal až do naší sítě a aby toho nebylo málo tak si Michal Vít podruhé v tomhle zápase srazil míč do své brány , tentokráte centr z levé strany . Kluci určitě herně  nezklamali , výborně zahrála hlavně stoperská dvojice Filinger - Vít , ale byť na jeden jediný bodík ,  to bohužel nestačilo .