HEJNAL   PAPÁČEK    ZOUBEK    FILINGER

ŠEBEK   LISÝ     BENDL    BEDNÁŘ

VOHRNA     PETERKA

Stř :  46´ŠKARDA , 46´FEIFERLÍK , 46´CHOCHOLATÝ , 58´ŠIMÁNĚ , 71´VODRÁŽKA , NB NĚMEC

Muži byli dva týdny nahoře , ale třetí zápas v řadě prostě nezvládli . Ze začátku to bylo takové opatrné z obou stran a zdálo se , že by mohla rozhodnout jedna jediná trefa . Bohužel to bylo jen zdání . Domácí  v 19. minutě dostali výhodu trestného kopu z opravdu nebezpečné vzdálenosti a bylo to 1 : 0 . Ani jsme se nenadechli a za tři minuty nám jejich útočník uklidil do prázdné brány vyraženou střelu jeho spoluhráče a když už to vypadalo , že se půjde do kabin za dvougólového vedení domácího týmu , s čímž se pořád dalo něco udělat , tak se objevil za našima bekama domácí forvard a střelou na přední tyč prakticky rozhodl o osudu utkání . Do druhé půle jsme poslali tři čerstvé hráče , trošičku pozměnili rozestavení a dá se říci , že se už na to dalo koukat . Snižující branka visela ve vzduchu , ale do konce zápasu se rozvlnila ještě jednou  jen ta naše síť . V průběhu druhé půle museli hřiště pro zranění opustit Petrové Škarda s Papáčkem , tak se na divizní plac dostali i šestnáctiletý Šimáně a ještě o rok mladší Honza Vodrážka a paradoxně si naše největší brankové šance vytvořili tihle dva .

Takže na zemi už jsme a  možná trochu i na p.deli . Teď nás zase čeká lídr tabulky a je třeba znova nakopnout všechny naše motory .