V předkole Poháru České pošty vyřadili muži velmi silný Tachov

PŘEDKOLO POHÁRU ČESKÉ POŠTY

SK ZČE muži "A"  -  TACHOV

2   :   0

( Světlík , Bednář )

První poločas byl na fakt , že jde o první zápas sezony , dost kvalitní . Obě mužstva předváděla opravdu slušný fotbal a šance se střídali na obou stranách . Do kabin se šlo , ale za stavu 1 : 0 , když chviličku před poločasem se za vápnem opřel do balonu Venca Světlík a málem upálil hlavu hostujícího brankáře Ptáka . Do druhého dějství vstoupili lépe hosté a pomalu se začala projevovat jejich obrovská síla , jenže naši borci ne že nedovolili hostům skórovat , ale ani je nepouštěli do žádných větších akcí . V době asi největšího tachovského tlaku však utekl všem výborně hrající Vohrna a byl zastaven až za cenu pokutového kopu .K tomu se postavil kapitán Bednář ( s Vohrnou nejlepší hráč na hřišti ) a na dvakrát , možná i na třikrát svoji penaltu proměnil . A bylo po zápase , sice do konce zbývalo ještě čtvrt hodiny , ale Tachov už se na výraznější nápor nezmohl a domácí v poklidu dovedli zápas do vítězného konce . Takže obrovská pochvala pro všechny a jedeme dál .....