FEIFERLÍK    SVĚTLÍK     ZOUBEK    ŠULC

VOHRNA    LISÝ     PAPÁČEK   BEDNÁŘ

BENDL     PETERKA

Stř :  58´CHOCHOLATÝ , 73´FILINGER , 86´ŠIMÁNĚ , 88´ MACHT   , 90´JEČMEN  , HEJNAL , NB PŘÍHODA

Muži měli za sebou trochu hektičtější týden , ale ve fotbale to tak někdy bývá . V týdnu odstoupil hlavní kouč Petr Kural a na ( doufám mrzký ) trenérský odpočinek vzal oba své asistenty , Václava Slámu i Petra Chaluše .  Každopádně jim všem patří velké poděkování za všechnu odvedenou práci a doufám , že je brzo uvidíme na lavičce některého z našich týmů . A teď už k samotnému zápasu v Třeboni .

Postavení v tabulce nám velelo minimálně bodovat , když ne vyhrát , ale tak nějak podobné to měli i domácí . Po pěkných třech hodinkách na super silnicích mezi Plzní a Třeboní jsme vyběhli na lázeňský trávník , ale v první půli jsme běhali více méně bez balonu a když už jsme ho měli , tak na hlavě , po některém z desítky nákopů domácího týmu , který mířil k naší svatyni .  Fotbal se ale hraje na branky , ty padají po šancích a do těch jsme domácí prakticky nepouštěli , takže to vypadalo , že první poločas dohrajeme 0 : 0 a půjdeme se poradit do kabin co s tím dál . Jenže v závěru poločasu jsme udělali dvě chyby , soupeř tu druhou potrestal a dal nám klasickýho banána do šatny , jak říkal při včerejším pražském derby věhlasný Kohák - GÓLA  GARDEROBIÉRA !!! Naštěstí jsme hned po přestávce srovnali krok , když Honzovo Šulcovo aut prodloužil na zadní tyč Venca Lisý a tam číhal osamocený hlavičkář Petr Bendl . Od té chvíle už to bylo ok . Hra se přelévala nahoru dolů a bylo se na co koukat. Postupem času by tu remízu zřejmě brala obě družstva , ale domácí udělali na polovině velkou chybu , Petr Bednář  jim vzal balon , parádně ho předložil Honzovi Peterkovi a ten se ještě parádněji trefil . A pak jsme si to jako v první půli zase naprosto precizně odskákali až do vítězného konce . Takže tři body super , herně žádný šlágr , ale v tomhle případě je daleko důležitější ten způsob, jakým jsme k těm třem bodům došli a to byla pěkná dřina !!!