Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI A LHOTA - SK PETŘÍN 1 : 6

MUŽI TO ZASE ZVLÁDLI

rezerva---volduchy-2018.jpg

REZERVA ZVLÁDLA TĚŽKÝ "SPIEL"

Rezerva si pro 3 body potřebné k postupu o soutěž výš jela do Volduch a ten kdo čekal , že to bude vele těžký zápas , se vůbec nespletl . Kluci to ale zvládli na jedničku a byť  své vítězství potvrdili až v samotném závěru dvěma slepenýma gólama , tak  si zaslouží pochvalu . Příští týden je čeká sesazení Radnic z vedoucí příčky , takže doufejme , že to doma vyjde !!!

 

 

===================================

 

 

MUŽI

 

to zase 

 

ZVLÁDLI

 

 

 

 

 

MUŽI "A"

 

LHOTA  -  SK PETŘÍN    1  :  6

Branky  : Gavrylovskyy 2 , Lisý , Šimáně , Demeter , Vohrna

 

Sestava :                      Suchý   

Zoubek  Lisý   Levý (72´Vinkler)  Fiala (78´Heller )

 Nademlejnský  Kohout (55´ Bendl )  Bednář

 Šimáně      Vohrna

   Gavrylovskyy ( 78´Demeter )

Landrgott

 

Lhota si naše áčko pozvala do azylu v Tlučné , jelikož jejich domácí stánek prochází rekonstrukcí . 

Utkání začalo tak nějak , jak se očekávalo . Měli jsme tlak , občas nějakou šanci , ale domácí nám první půlhodinu stíhali a když už jsme je přehráli , tak jsme to dali vedle . Když už se zdálo , že by Lhota mohla vydržet bez inkasované branky až do půle , tak jsme se začali prosazovat . nejdříve se k odraženému balonu dostal Marek Vohrna  a bylo to 0 : 1 , pak se prakticky v totožné situaci nemýlil Venca Lisý - 0 : 2 a kdo vydržel až do posledních vteřin první půle před odchodem na poločasovou klobásu , tak viděl i nejhezčí moment celého zápasu . Leo Gavrylovskyy se dostal u postranní čáry , skoro na polovině hřiště , k balonu , obešel snad všechny hráče Lhoty , aby se dostal až tváří v tvář domácí gólmanovi a toho po vzoru Karla Poborského přehodil parádním lobíkem - nádhera a 0 : 3 !!!

Ze začátku druhé půle jsme trochu vypadli z rytmu a soupeř hru minimálně vyrovnal , akorát šance si v té chvíli nevytvářelk . Paradoxně ty od lhotských přicházeli až v poslední části utkání , ve které jsme své vedení ještě rázně navýšili . Nejprve Gavrylovskyy dorazil do brány pokus Kohouta a pak se ukázal střídající mladík Aleš Demeter . Nejdříve parádně vyzval ke skórování Zdeňka Šimáněho , aby vzápětí  proměnil své sólo a uzavřel skóre na 1 : 6 pro naše barvy . 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Zvládli jsme i druhé venkovní utkání a to je super . Lhota se sice po většinu utkání snažila nám to co nejvíce znepříjemnit a v určitých momentech hrála velmi dobře , ale fotbal se rozhoduje ve vápnech a tam jsme za prvé strávili daleko více času než domácí a za druhé jsme v těchto prostorech byli jasně lepším týmem . Teď  můžeme chviličku slavit , ale ve hře je na podzim ještě 9 bodů a my je chceme všechny !!! Prostě se nesmí stát , že nás někdo načape v nedbalkách , zvlášť teď , kdy se nám docela daří !

 

 

MUŽI "B"

 

VOLDUCHY  -  SK PETŘÍN   1  :  4 

Branky:   Peterka  , Šulc , Kordík , Huml

 

I rezervu čekal druhý výjezd v řadě a jelikož se kolem nás v tabulce drží pořád hned několik soupeřů , kteří nám chtějí překazit náš cíl postoupit o patro výš , tak tři body jsou pro kluky doslova povinností z každého zápasu . Což je samozřejmě úplně jiný sport , než si jít zahrát a občas vyhrát . Kluci si ale s tlakem , s těžkým soupeřem a v hodně dusné atmosféře vedli skvěle a tři body se prostě počítají . Teď nás čeká přímý souboj s Radnicema o první flek a uděláme všechno pro to , abychom  už v sobotu byli na čele tabulky my !!!

 

FOTKY ZE ZÁPASU : 

https://sogun1.rajce.idnes.cz/Volduchy_x_Petrin_Muzi_B/

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář