Sestava :                              Příhoda

Škarda ( 80´Šimáně ) Zoubek) Levý Motl   Trojovský

Bendl (88´Štefl) Lisý Papáček

Vohrna ( 85´Gavrylovskyy )   Bednář ( 78´Brudna )

​Pfleger

Zruč si nás pozvala na jejich malou umělku , ale nakonec jsme si s tím dokázali poradit , i když to jednoduché rozhodně nebylo . Po většinu utkání jsme sice měli daleko více ze hry , ale šancí jsme si rozhodně tolik nevypracovali . Po půlhodině hry se nám ale povedla na pravé straně parádní kombinace dvojice Bendl - Bednář a Marek Vohrna z blízkosti rozvlnil domácí síť poprvé . To nám určitě hodně pomohlo a dál jsme se rvali s neustále létajícíma balonama . Ve druhé půli přišla jediná pořádná šance domácích , ale Příhoda v bráně nás podržel a my jsme opět po akci Bendla s Vohrnou přidali velmi důležitou pojistku na 0 : 2 . To domácí sice úplně nezlomilo , ale konec zápasu jsme si zkušeně pohlídali .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Tím , že celou zimu trénujeme na prakticky totožné umělce jako mají ve Zruči , jsme na tohle prostředí byli rozhodně připravení , ale přesto jsem byl přesvědčený , že to pro nás bude velká výhoda a že se dokážeme prosadit naší rychlou kombinací . Jenže vše bylo úplně jinak !!! Hřiště bylo sice hezké a rovné , ale 22 dospělých chlapů se na něj skoro nevejde , takže od první do poslední minuty jsme koukali na balon pouze a jen nad sebe . Přesto jsme ho za celý zápas dokázali asi pětkrát dostat v blízkosti domácí šestnáctky na zem a dali jsme z toho dva nádherné góly . Devět jarních bodů je sice super rozjezd , ale jsme si moc dobře vědomi , jak moc nás to stálo úsilí a že daleko těžcí soupeři nás ještě čekají . Už za týden přijede Rozvadov a pro nás to bude zase hrozně těžký zápas .