MUŽI A SK ZČE - SENCO 1 : 1

INFO Z UTKÁNÍ

Tomáš VNUK se v poslední minutě prvního poločasu  ujal exekuce pokutového kopu a naprosto jistě poslal naše muže do vedení . Senco  tu samou výhodu proměnilo hned po přestávce a utkání tak skončilo remízou 1 : 1 . Nutno podotknouti , že remízou nezaslouženou , protože to byli naši borci , kteří měli podstatně více ze hry a podstatně více šancí .

VNUK    PETERKA ( 78´ŠEBEK )

Muži ukázali , že fotbal hrát prostě umí a jen shoda několika okolností je připravila o další dva body , které by získali za vítězství v plzeňském derby . Senco po většinu zápasu tahalo za kratší konec a nakonec mohlo slavit ten jeden bod , který byl pro ně skoro výhrou . Bylo by dobré si takovýhle výkon zase co nejrychleji zopakovat a opět si potvrdit , že tuhle soutěž můžeme hrát i my !!!