MUŽI A SK ZČE - BOLEVEC 2 : 2 ( 3:4 na PK)

Hejnal     Zoubek     Macht     Vít

Vohrna    Šulc    Papáček     Bednář

Lisý    Peterka

Stř. : 46´Škarda , 70´Šebek , 78´Chocholatý ,

Tak bohužel se potvrdila slova  z upoutávky na tento zápas , která předpovídala možný podobný scénář zápasu plzeňské Viktorie proti Mladé Boleslavi . Bohužel ten direkt hostí přišel příliš pozdě na to ,abychom na to mohli nějak zareagovat . Ale postupně ! Od úvodního hvizdu bylo na hřišti patrné , kdo je v tabulce první a kdo bojuje o záchranu , ale naše platonická územní převaha napřed vyústila v tutovku hostujícího Bublíka , který si o pár minut na to vzal repete a tentokráte se nemýlil - 0  :  1 . Kluci do přestávky sice srovnali krok , když se po rychlém kontru trefil Honza  Peterka , ale pořád to tak nějak nebylo ono . Po poločasovém pohovoru v kabině už to bylo jiné kafe a rozdíl v kvalitě obou týmů byl pořád víc a víc vidět , ale výsledkem tohoto snažení byla jen jediná parádně dotažená akce , kdy se na levém křídle uvolnil kapitán Bednář a parádní balon posadil na ramenohlavu Honzy Peterky , který otočil stav utkání na 2 : 1 . Zdálo se , že tohle je rozhodující moment celého klání , zvláště když hosté vypadali , že i tenhle výsledek je pro ně velmi přijatelný . Jenže fotbal je většinou o chybách a my jsme v závěru udělali jednu obrovskou , hosté se z čista jasna dostali do přečíslení dva na jednoho a bylo srovnáno . Závěrečný tlak sice přišel a sním i stoprocentní tutovka , ale času zbývalo tak málo , že na víc nezbyl čas . Rozhodně ale není doba na paniku , je třeba se oklepat a další zápas vyhrát , pořád totiž si můžeme ještě minimálně jedno klopýtnutí dovolit a to je více než dobrá zpráva !!!