MUŽI A SK PETŘÍN - SEDLČANY 1 : 1 ( 2 : 4 na PK )

SK PETŘÍN - SEDLČANY    1  :  1  ( 2 : 4 na PK )

LISÝ   VINKLER   NADEMLEJNSKÝ ( 46´BENDL)

ŠIMÁNĚ ( 80´PETERKA )  GAVRYLOVSKYY (55´VOHRNA )

BRUDNA  ( 77´ŠKARDA )

Trojovský , Příhoda

Áčko vstoupilo do zápasu se Sedlčanama parádně , hosté vůbec nestíhali a z územní převahy se rodila jedna šance za druhou . Tenhle scénář běžel celou první půli , jenže do hostující sítě zapadla jen pohotová teč Ondry Vinklera a to bylo málo . Hosté se na naši polovinu dostávali jen sporadicky a do zakončení už vůbec . Jenže přišel faul několik metrů za hranicí šestnáctky a tečovaná střela zapadla do sítě naprosto bezmocného brankáře Pflegera . Druhá půle už bylo vcelku vyrovnaná , ale pořád jsme měli lehce navrch . Jenže když už jsme dostali balón do hostující sítě , tak nás zastavil praporek pomezního rozhodčího . V závěru nás od pohromy zachránil bravurním zákrokem Pfleger v bráně a šlo se do penalt . A ty nám zase nevyšly.......

Komentář trenéra Radka Vodrážky  :  Sice máme bod s celkem , který se pere o ty nejvyšší příčky v divizi , ale podle průběhu zápasu je to strašně málo . V první půli byl rozdíl mezi oběma týmy takřka propastný a kdyby jsme vedli 4 : 0 , tak by to bylo pro hosty ještě milosrdné , jenže to bylo 1 : 1 a to nakonec rozhodlo . Ve druhé půli jsme se lehce zhoršili , soupeř zase zřejmě přidal a už to bylo vyrovnané . Musím pochválit skoro všechny , ale jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti byl Aleš Brudna .