Chocholatý  , Světlík  ,  Fillinger  ,  Trojovský ( 74´Bendl )

Motl ( 45´Šmídl )   Lisý    Papáček    Hartl  ( 46´Zoubek )

Vohrna  ( 84´Levý ) , Bednář  ( 68´Škarda )

Přfleger

Áčko mělo před sebou relativně jednoduchý úkol - porazit trápící se Rapid a většina hráčů  si naprosto mylně myslela , že to půjde lehce a snadno !!! Hosté přijeli na Petřín  s naprosto jednoduchou taktikou - snažit se o to aby byl míč co nejméně ve hře a když už tam byl , tak ho co nejdříve uzmout z našich kopaček . 80 minut jim to vycházelo skoro na jedničku , my jsme se s tím vůbec nedokázali poradit , přesto jsme po akci Máry Vohrny a levačce Venci Lisého v tu chvíli vedli 1 : 0 . Přes náš místy až matný projev jsme nedokázali proměnit ani jednu z našich šancí na dvougólový náskok a mohlo nás to setsakramentsky mrzet . Rapid se v poslední desetiminutovce dostal do třech vyložených brankových situací a jenom díky reflexním zákrokům Honzy Příhody a soupeřově nekvalitě , zůstali všechny tři body na Slovanech !!!

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Dneska jsme šťastni za tři body , protože byly opravdu těžce vydřené .Sice jsme byli po většinu zápasu  lepším týmem , ale Rapid na nás byl ( jako vždy ) perfektně nachystaný a my jsme hráli to co umíme tak maximálně 20 minut z celého utkání .  Takže spokojenost hlavně za ty tři body .  Z osmi soutěžních kol se nám podruhé stalo , že jsme nezahráli vůbec dobře , ale  pokaždé z toho byli tři body a to zase jen tak nikdo nedokáže !!! Za tohle patří klukům pochvala , to , že jsme nehráli vůbec dobře , určitě všichni moc dobře ví .