ŠKARDA PAPÁČEK  ZOUBEK  ŠULC (46´TROJOVSKÝ)

LISÝ   BENDL  NADEMLEJNSKÝ  MOTL

VOHRNA  BEDNÁŘ (5´PETERKA , 66´GITA )

Hejnal , |Pfleger

Muži se chtěli chytnout na rozjeté Doubravce a přesto , že v poli to bylo více než vyrovnané utkání , tak výsledek je jednoznačný . Začátek zápasu vyšel lépe nám a zdálo se , že by to už mohlo tentokráte vyjít , jenže přišla 13´minuta , v ní dva totální slepence a bylo takřka po zápase . My jsme se po chvíli z toho šoku trochu oklepali , ale těsně před přestávkou přišel třetí trest a do kabin se šlo za hrůzostrašného stavu 0 : 3 . Druhá půle byla podobná té první , akorát s rozdílem , že hosté už nedali branku žádnou a my z lehké územní převahy jen jednu a to nestačilo ani na zdramatizování zápasu .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Bohužel se naše zápasy podobají jako vejce vejci - v poli vcelku slušná hra , ale totálně propadáme v obou vápnech . Děláme triviální chyby a soupeř je nekompromisně trestá . Na druhé straně si vytvoříme spousty podobných příležitostí a nedáme nic .