Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI"A" SK PETŘÍN - CHOTÍKOV 3 : 1

MUŽI TO ZASE ZVLÁDLI

smidl.jpg

PATRIK ŠMÍDL NAČAL OBRAT S CHOTÍKOVEM

Patrik Šmídl se v sobotu parádně trefil do brány chotíkovského brankáře Vojáčka . Hosté sice byli první půlhodinu lepším týmem a těžko jsme hledali jakoukoliv cestu k jejich bráně , ale pak se do sprintu od poloviny hřiště pustil "Paťas" a ruským blafákem poslal parádní pumelici z hranice vápna do břevna , odkud se balon dostal až do sítě naprosto bezmocného gólmana hostí . 

 

 

MUŽI TO ZASE ZVLÁDLI ,
DOROST NE
 

 

Áčko to mělo zase fakt těžký , ale zase to zvládlo a bere všechny tři body . Rezerva sice v Chanovicích vypadala první poločas velmi dobře , ale nakonec to zase nebylo ani na bod . Bohužel klopýtla naše U 19 , která si nedokázala poradit s Klatovama . Oba mladší dorosty nezaváhaly .  Černou můrou víkendu se ale stává tým Táborska , který se s námi v ligových zápasech opravdu nemazlil a nic na tom nemění ani výhra naší U 14 !

 

 

 

MUŽI "A" 

 

SK PETŘÍN  -  CHOTÍKOV       3   :   1 

Branky  :  Šmídl , Hartl , Zoubek

 

Sestava :           Příhoda

Vohrna     Levý (21´Chocholatý )     Světlík    Zoubek 

Šmídl ( 76´Bendl )  Lisý Papáček (88´Vodrážka )

Motl (85´Trojovský ) Bednář     Hartl  ( 72´ Škarda )

Pfleger , Huml

 

Áčko nezačalo zápas vůbec dobře ! Místo toho aby jsme to byli my kdo bude diktovat tempo hry a úvodní domácí tlak , tak to byli hosté , kteří měli na kopačkách míč daleko častěji . A jelikož se situace  pořád neměnila , tak jsme to odnesli i úvodní brankou v naší síti - 0 : 1 . Ta nám ale nepomohla a obraz hry se stále ne a ne změnit  . Jenže pak přišel blesk z čistého nebe , který nás postavil na obě nohy . Patrik Šmídl se na polovině hřiště dostal ke špatně odehranému míči soupeře a svůj úprk na chotíkovskou bránu zakončil neskutečnou pumelicí , která se odrazila do břevna do sítě brankáře Vojáčka - 1  :  1 .Záhy jsme sice přišli o Marka Vohrnu , ale s ním do sprch putoval i jeden hráč hostí . Najednou jsme byli u všeho dřív a náš projev byl už hodně koukatelný . A do šatny jsme ještě přidali jednu branku . Jirka Hartl se dostal na hranici malého vápna k balonu a zkušeně , z otočky , poslal balon k tyči bezmocného gólmana . Ve druhé půli už to bylo jen na jednu bránu a ze spousty šancí jsme se trefili jen precizní ranou do šibenice , kterou z přímého kopu vyslal Lukáš Zoubek . 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Začátek se nám vůbec nepovedl , hosté byli jasně lepší , agresivnější a když už jsme se jim chtěli vyrovnat , tak jsme faulovali . Pak však přišla Šmídlova gólová paráda a všechno bylo jinak . Druhá půlle už byla jasně v naší režii , ale místo abysme dali aspoň 5 branek z šancí kdy desetkrát jdeme v jejich vápně do přečíslení  , tak se trefíme jen ze situace , kdy pravděpodobnost úspěchu je jen velmi malá .

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář