PFLEGER

ŠULC  ( 80´KORDÍK )    TROJOVSKÝ    ZOUBEK   ŠKARDA

LISÝ  BENDL  PAPÁČEK

MOTL   VOHRNA   ( 70´MAŠEK ) HARTL ( 70´HEJNAL )

Muži odjeli do dalekého Krumlova s velkým předsevzetím , které ještě po hodině hry mělo nějaké reálné obrysy , ale závěrečná půlhodina byla jasně v režii domácích . Domácí se v prvním , dá se říci vyrovnaném , poločase dostali do vedení po standartní situaci , ale hned po úvodním hvizdu půle druhé , jsme po ideálním prohození Bendla na Motla skóre srovnali . Bohužel se historie opakovala , standartka  2 : 1 , standartka 3 : 1 a konečný čtvrtý zásah přišel po samostatném úniku do otevřené obrany .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Situace není dobrá , ale pořád je to jenom fotbal !!! V Krumlově jsme nepředvedli vůbec nic ,s čím bychom mohli být alespoň trochu spokojení a teď nám nezbývá , než se chytnout za frňáky a dokázat sami sobě , že výkony z úvodu soutěže nebyly jen čirou náhodou .