Sestava :                              Příhoda

Škarda    Zoubek    Levý    Motl  ( 82´Šmídl )

Bendl ( 63´Trojovský ) Lisý Papáček  Hartl ( 46´Brudna )

Vohrna ( 75´ Šimáně )   Bednář

​Pfleger

Nakonec se vše podstatné událo až ve druhé půli , ale jen pro to , že ani z jedné šance z první poloviny utkání , branka nepadla . Nutno podotknouti , že těch šancí bylo v úvodním dějství poskrovnu , ale rozhodně více na straně našeho pohraničního soupeře , který mohl několikrát jít do vedení , ale brankář Příhoda byl vždy proti . Druhá půle už byla o něčem jiném  , byli jsme to my , kdo diktoval tempo hry  a byla to hostující branka , na kterou se valil jeden útok za druhým . Vše načala branka Zoubka z pokutového kopu ,  nařízeném  za za sražení kapitána Bednáře  , kterého ideálně do stoprocentní tutovky vyslal Marek Vohrna  -  1  :  0 . Poté se na pravé straně parádně uvolnil Petr Bednář  a jeho parádní "rohlík" přistál až na noze Aleše Brudny , který nepochopitelně netrefil poloprázdnou bránu soupeře . Až po nemastných a neslaných oslavách většina diváků pochopila , že tu bránu trefil , ale že to byla taková rána , která protrhla síť    2  :  0  . Chvíli na to  po pravé straně prolétl Škarda , kterému svým důrazem pomohl od hostujícího brankáře získat balon Brudna , a Škardís svůj hokejový blafák provedl parádně -  3  :  0 a bylo po zápase .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :    Čekal nás sice velmi kvalitní soupeř , ale kluci si zřejmě mysleli , že se porazí sám , takže v první půli to bylo od nás až trapné vystoupení . Neklapalo nám to dozadu ani dopředu a vlastně ani veprostřed , takže poločasových 0 : 0 bylo pro nás velmi příjemné skóre . Druhý poločas už byl o něčem jiném a po diskusi v kabině a zařazením Brudny do středové řady , se zvedl i zbytek týmu a bylo se na co koukat .  Každopádně pokud chceme uspět i za týden v Přešticích , tak k tomu  co jsme předvedli v první polovině zápasu , se nesmíme ani přiblížit .