Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI"A" SK PETŘÍN - RAPID 6 : 0

POHODOVÁ DOMÁCÍ VÝHRA

 

MUŽI

 

 SK PETŘÍN   -   RAPID    6  :  0

Branky  :  Vohrna 5 , Brudna

 

Sestava :                          Suchý

Šulc    Lisý  Zoubek   Fiala ( 66´Krystl )

Nademlejnský (78´Kohout)  Bednář  ( 78´Huml ) Bendl 

Gavrylovskyy (66´Peterka )   Brudna  (66´Šimáně )

Vohrna

Pfleger , Trojovský

 

Áčko mělo doma jasný úkol , který byl ještě znásobený nepříznivým výsledkem z úvodního kola . Kluci ale od první minuty soupeře jasně přehrávali a konečných 6 : 0 tak nějak vystihuje dění na hřišti . 

Už od úvodní minuty bylo zcela zřejmé , kdo bude na hřišti dominovat a naštěstí přišly i branky . Nejprve si hosté do vlastní brány srazili přízemní centr Marka Vohrny , aby se tentýž hráč prosadil do přestávky ještě dvakrát . Vždy to bylo po spolupráci velice aktivního Lea Gavrylovského . 

Druhá polovina sice trochu trpěla velkým vedrem , ale i tak se na náš výkon dalo koukat . A přicházely další šance i góly . Nejprve Mára Vohrna předložil balon Álovi Brudnovi , aby se pak zase dvakrát prosadil sám , tentokráte vždy za asistence Zdeňka Šimáněho . Od vyšší pohromy uchránila hosty jejich konstrukce brány a naše špatná koncovka . 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky : Zápasy s Rapidem jsou si poslední dobou podobná jak vejce vejci a jsem moc rád , že tenhle se všem posledním duelům vymykal . Hostům jsme vůbec nedali šanci se k něčemu dostat a od první minuty jsme je jasně přehrávali . Po porážce v Rokycanech jsme si spoustu věcí vyříkali a doufám , že se takhle budeme prezentovat i nadále . Pochvalu zasluhují všichni a to bez vyjímek , ale jednou jméno musím zmínit . Je to Leo Gavrylovskyy !!! Ve fázi zápasu kdy soupeř zuby nehty brání bezbrankové skóre , tak to byl on , kdo přidal tu nadstavbu a parádně připravil dvě branky . 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář