Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI"A" SK PETŘÍN - ZRUČ 6 : 2

DALŠÍ PŮLTUCET

 

 

 

ÁČKO

 

zase zabralo

 

 

 

 

MUŽI "A"

 

 SK PETŘÍN  -  ZRUČ    6  :  2

Branky  :  Vohrna 2 , Brudna 2 , Šimáně , Bendl

 

Sestava :                          Příhoda (69´Suchý )

Huml (65´Krystl ) Lisý   Levý ( 55´Zoubek )  Fiala 

Nademlejnský (69´Peterka)  Bednář ( 82´Kohout )  

  Brudna   Bendl    Šimáně 

Vohrna

Gavrylovskyy

 

Áčko si po zaváhání v Chotíkově opět s chutí zastřílelo , ale úplně jednoduchý zápas to rozhodně nebyl . 

Hosté po většinu zápasu předváděli docela slušný fotbal , ale nakonec se projevila naše větší kvalita . Hodně důležitý moment proběhl hned v úvodu zápasu , kdy se na našeho gólmana Příhodu řítil osamocený snajpr Ferenc Róth , ale "banán" mu jeho střelu bravůrně zneškodnil . Když jsme se pak zásluhou Vohrny dostali do vedení , zdálo se , že už to půjde , ale hosté se ještě jednou nadechli k obratu a za 2 minuty bylo srovnáno na 1 : 1 . Závěr poločasu ale patřil zase nám a po nádherných brankách Máry Vohrny a Aleše Brudny jsme šli do kabin za vcelku pohodového stavu 3 : 1 . 

Druhá půle byla tak nějak podobná , hosté si sice vypracovali hned několik příležitostí , ale góly jsme stříleli převážně my , takže nakonec vysoká výhra a zasloužené tři body . 

 

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Zase jsem zvládli domácí zápas více méně v poklidu , ale pořád musíme být ve střehu , protože těch okének hlavně směrem dozadu máme na můj vkus docela dost. Domácí zápasy se nám zatím daří , ale 5 ztracených bodů z ze třech venkovních duelů je strašně moc . Teď nás čeká zápas v Horní Bříze a my se na něj musíme připravit daleko lépe , než tomu bylo v Chotíkově !!!

 

 

jahoda-2018.jpg

 "BANÁN"  ŠEL AŽ NA KREV

Brankář našeho mužského "A" týmu - Honza Příhoda , zvaný "BANÁN" , šel v  zápase se Zručí opravdu "na krev" . Po jednom ze vzdušných soubojů , ve které se rozhodl jít hlavou proti kopačce hostujícího útočníka , mu na hlavě zůstaly hned tři díry , které museli spravit až štychy v nemocnici . Každopádně mu přejem brzké uzdravení !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář