Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI"A" SK PETŘÍN - VEJPRNICE 1 : 0

MUŽI UDRŽELI ČISTÉ KONTO

muzi-2016.jpg

MUŽI  UDRŽELI  ČISTÉ KONTO

 Muži  v sobotu přečkali bez úhony i závěrečný nápor borců z Vejprnic a mohli zase trochu slavit .  Sice to nebylo žádné extra představení , ale tři body platí stejně jako kdyby to skončilo 10 : 0 . 

 

 

TENTOKRÁT SLAVIA
 
NA KOLENOU
 

 

Nedávno nás na našem trávníku , hlavně výsledkově , vyškolila pražská Slávia , ale tentokrát jsme její jmenovkyni z Vejprnic nenechali ani bod ! 10 : 0 na góly a 9 : 0 na body , to je víkendová vzájemná bilance našeho áčka společně s dorostama . Už tak nějak klasicky se dařilo našim nejmladším dorostencům , kteří si tentokrát otevřeli střelnici v Břasích . Bohužel to je z víkendových úspěchů vše , protože ligové výběry tentokráte nebrali ani bod . 

 

 

 

MUŽI "A" 

 

SK PETŘÍN  -  VEJPRNICE        1   :   0 

Branky  :  Lisý

 

Sestava :           Příhoda

Chocholatý ( 83´Vodrážka )   ,   Levý     , Světlík  ,  Fillinger  Motl  ( 64´Bendl )  Lisý   Papáček   Brudna  (46´Vohrna )

Šmídl   (72´Škarda ) , Bednář  

Hrabačka , Štefl

 

Áčko potvrdilo roli favorita a nakonec bralo všechny tři body , ale žádná hitparáda to rozhodně nebyla . Vejprnice přijeli na Petřín s defenzivní taktikou , ale už v 10 minutě se dostali do velké příležitosti , kterou bravurně zneškodnil brankář Příhoda . Jinak byl po většinu poločasu na hřišti stejný obrázek . Domácí v držení balonu , marně se pokoušející o překonání výtečně postaveného hostujícího valu . Několikrát to vypadalo , že to tam spadne po standartní situaci , ale ani to se nestalo , byť těch situací , kdy to už už smrdělo gólem , bylo hodně .

Spadlo to tam ale hned  v úvodu druhé půle , kdy se k rozehrané standartce dostal Jirka Motl a parádním centrem našel palici Venci Lisého , který se v těchto situacích mýlí málokdy - 1 : 0 . Hosty ale ani tenhle gól , nedostal do stavu , kdy by se rozhodli útočit a tak obléhání vejprnické svatyně pokračovalo . Bylo více méně jasné , že druhá branky hosty položí , ale přes trvalou převahu se nám už góla dát nepodařilo .A tak přišla chvíle pro Vejpornice . Ty samozřejmě ucítili , že jsou hodně blízko bodovému úspěchu a posledních deset minut bylo v jejich režii , ale ze závěrečného tlaku si vytvořili jen jednu šanci , kterou poslali jen do boční sítě .  

Komentář trenéra Radka Vodrážky :  Strašně nerad bych doma vyhrával tímto způsobem , ale na druhou stranu co by za to ostatní mužstva dala . Většina týmů , prozatím všichni , k nám přijedou hlavně bránit a my si s tím úplně dobře nedokážeme poradit . Každopádně i tahle výhra je naprosto zasloužená , byť to bylo takové nemastné neslané . Když jsem pak viděl večer Viktorku na Slovácku , tak jsem ale musel zpětně kluky pochválit jak bravurně to zvládli , protože to opravdu není vůbec jednoduché hrát do tak dobře zorganizovaného bloku a hlavně nakonec vyhrát !!!

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU :

http://sogun1.rajce.idnes.cz/SK_Petrin_x_Vejprnice_Muzi_A/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář