Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI A PŘEŠTICE - SK PETŘÍN 1 : 8

NEVÍDANÁ KANONÁDA  V PŘEŠTICÍCH

Václav Světlík

bojuje v anketě

 

GÓL SNŮ

 

Venca Světlík se v posledním kole parádně trefil do sítě Přeštic a byl zařazen do šestice nejhezčích gólů uplynulého kola všech neprofesionálních soutěží  . V souboji s exslávistickým Karlem Pitákem a exsparťanským Tomášem Čížkem potřebuje k vítězství každý Váš hlas . Podívat se nejen na jeho parádu a zároveň hlasovat můžete zde :

 

https://www.sport.cz/fotbal/golsnu/clanek/873220-jako-zamlada-byvala-hvezda-sesivanych-se-rozstrilela-mezi-amatery-a-bojuje-o-cenu.html#section-artcl

 

simane-2017-prestice.jpg

Nečekaně velké drama bylo k vidění o víkendu v Radkovicích . Tam si naší U19 pozvali Přeštice a mělo to být jen a jen otázkou výše skóre . Přeštičtí dorostenci ale od úvodního hvizdu nechtěli dopadnout jako jejich muži o den dříve ( 1  :  8  ) a po celých 90 min zle zatápěli naší červenobílé skupině . Nakonec z toho byli tři body , ale neskutečně šťastné a vydřené !!!

 

 

ÁČKO SI UDĚLALO

FAJN VÍKEND

 

Celý víkend odstartovala spanilá jízda našeho áčka , když smetli velmi silné Přeštice . Dorostenci se nenechali zahanbit a stejného soupeře v neděli také nenechali brát žádný bod . Chytli se i naši nejmladší dorostenci a to hned "plzeňskou jedenáctkou" . Mužská rezerva sice nebrala ani bod , ale zápas s rezervou Klatov měl neskutečnou kvalitu . Žáci sice srdnatě bojovali , ale bohužel z toho nebyl ani jeden ligový bodík .

 

 ​MUŽI "A"   

 

PŘEŠTICE  -  SK PETŘÍN   1   :   8  

 

Branky :  Vohrna 3 , Lisý 3 , Světlík , Chocholatý

 

Sestava :                              Pfleger

Škarda    Zoubek    Světlík   Trojovský ( 70´Motl )

Bednář  (72´ Šmídl ) Lisý Papáček ( 72´Šimáně )  Hartl

Vohrna ( 80´Chocholatý )   Brudna  ( 66´Bendl )

​Příhoda

 

Kdo se zdržel a přišel o 10 minut déle , tak asi nevěřícně kroutil hlavou a ptal se místních pořadatelů , proč jim nejde výsledková tabule . Na ní totiž ještě svítila jen jedna číslice v kolonce odehraných minut a pod ní skóre 0  :  3 a to se to pak hraje . Každopádně ten úvod byl z planety snů . První centr do vápna - Vohrna  0 : 1 , první střela na bránu a to z nějakých 35 metrů - Světlík 0 : 2 a druhá střela na bránu - Lisý 0 : 3 . Pak nás sice trochu zarazila hlavička domácích na 1 : 3 , jenže následující dva náznaky o kontaktní branku domácích jsme přečkali a mohli jsme jet dál . Centr z leva - Vohrna  1 : 4 , centr zprava - Lisý  1  : 5 a šli jsme se napít . Druhá půle už samozřejmě tolik krásy nepřinesla , tempo  se rapidně zmenšilo , hra se vyrovnala , ale góly padali jen a jen do domácí brány . Trefili se ještě dvakrát Venca Lisý , čímž zkompletoval svůj hatrick a pozadu nechtěl zůstat ani Mára Vohrna , který vzájemný souboj s Vénou srovnal na konečných 3 : 3 :-) . Mezi tím se ještě po parádní přihrávce Šimáněho trefil střídající Chocholatý a mohlo se jít slavit .

 

Komentář trenéra Radka Vodrážky :    Tohle je samozřejmě hrozně fajn , teda pokud jste na správné straně barikády . Přeštice mají velmi dobrý tým a tohle se prostě jednou za čas stane a doufám , že nás to ještě dlouho nepotká :-) . Samozřejmě rozhodl vstup do zápasu a i když měli domácí prakticky celý zápas na to s tím něco udělat , tak jsme to dohráli famózně a to i po taktické stránce  !!! Celý týden jsme se na Přeštice přepečlivě připravovali , realizační tým jsme posílili o nového videokouče , rekonvalescenta Honzu Vodrážku , který nám připravil dokonalý rozbor a my jsme se do toho trefili tak , že všechno sedlo jako pr.... na hrnec :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář